شادی از تیم ملی قایقرانی رفت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56619
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۴:۲۶
شاخص : به دلیل درخواست فدراسیون و همچنین تمایل خودم قرار بر این شد تا به عنوان مربی در کنار تیم ملی قایقرانی حاضر باشم و دیگر به عنوان بازیکن پارو نخواهم نزد.
به گزارش سرویس ورزشی شاخص،محسن شادی امروز اظهار داشت: قرار بود سال جدید در مسابقات آسیایی و جهانی تیم ملی قایقرانی را به عنوان بازیکن همراهی کنم.

وی افزود: به دلیل درخواست فدراسیون و همچنین تمایل خودم قرار بر این شد تا به عنوان مربی در کنار تیم ملی قایقرانی حاضر باشم و دیگر به عنوان بازیکن پارو نخواهم نزد.

شادی گفت: مسابقات جهانی و آسیایی مرداد و شهریور ماه امسال برگزار خواهند شد که تاکنون هفت قایقران از آذربایجان‌غربی در اردوی تیم ملی حضور دارند.

دارنده مدال طلای قایقرانی در المپیک آسیایی ادامه داد: هفت قایقران از آذربایجان‌غربی به تیم ملی دعوت شده‌اند و هم‌اکنون نیز به همراه سایر ملی‌پوشان مراحل آماده‌سازی را پشت سر می‌گذارند.

وی تصریح کرد: طبق برنامه فدراسیون قایقرانی اواخر اردیبهشت ماه اردوی آماده‌سازی تیم ملی روئینگ مانند سال‌های گذشته در سد شهرچایی ارومیه برگزار می‌شود که با توجه به شرایط ارومیه به آمادگی نهایی قایقرانان کمک زیادی می‌کند.

شادی بیان کرد: قایقرانان تیم ملی در شرایط آمادگی خوبی به سر می‌برند و پس از تست نهایی از میان قایقرانان حاضر در اردو ترکیب اصلی تیم ملی انتخاب خواهد شد.

قایقران نقده‌ای تیم ملی قایقرانی اظهار داشت: آذربایجان‌غربی و خصوصا نقده در سال‌های اخیر، قایقرانان زیادی را به تیم ملی معرفی کرده است و همین امر نویدبخش آینده‌ای روشن برای قایقرانی استان است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:فارس

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار