شادی بنیامین از ۲۰۰ هزارتایی شدن اینستاگرام بارانا+ عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 74870
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶
شاخص : بنیامین بهادری که برای دختر سه ساله اش صفحه ای در اینستاگرام باز کرده است،از 200 هزارتایی شدن تعداد دنبال کننده های صفحه دخترش ابراز خوشحالی کرد.

شاخص: بنیامین بهادری خواننده جوان فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارد و برای دختر سه ساله اش بارانا نیز صفحه ای در اینستاگرام باز کرده است.

بنیامین امروز با انتشار پستی در اینستاگرام خود از افزایش فالوئرهای صفحه اینستاگرام بارانا ابراز خوشحالی کرد و ۲۰۰ هزارتایی شدنش را تبریک گفت.

شادی بنیامین از 200 هزارتایی شدن اینستاگرام بارانا+ عکس

وی نوشت:
” همیشه به این فکر مى کردم که عدد فالورهاى یه آدم ارتباطى با شدت محبوبیتش داره یا نه؟! امروز که به عدد فالورهاى پیج بارانا نگاه مى کردم جواب سؤالمو گرفتم این کوچولوى عزیز جدا از این که دختر منه، آدم خیلى خوبى هم هست ، اگر چه تعداد بینندگان صفحه اش یک سوم پدرشه ولى تعداد واقعى دنبال کنندگان مطالبش سه برابر منه اینو عمیقاً فهمیدم البته قبل از این که به دنیا بیاد دعاى من هم همین بوده که خدایا نیاد یه بچه که سوار من باشه! دعا کردم هر چى هست واسه خودش باشه  خدا رو شکر امیدوارم خودش که بزرگتر شد حسابى از دوستاش تشکر کنه و مثل الان و همیشه، همین طور خاکى و بدون ادا و اطوار بمونه عشق من دویست هزارتایى شدى مبارک  خدایا دوست داریم.”

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار