شرکت‌های تعاون روستایی باید به دنبال کار تجاری باشند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166967
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱:۲۳
رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین:
شاخص : با تاکید بر اینکه اگر ضعفی در شرکت به وجود بیاید به عوامل اجرایی و هیات مدیره برمی‌گردد، گفت: شرکت‌های تعاون روستایی باید به دنبال کار تجاری باشند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سومین جلسه شورای اداری با حضور محمود محمودی رییس سازمان تعاون روستایی استان، سیمیاری سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین، ذوالفقاری نژاد رییس اداره تعاون روستایی بوئین زهرا، طاهرخانی رییس اداره تعاون روستایی تاکستان و جمعی از روسای ادارات در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

محمودی در این جلسه با اشاره به روند اجرایی مجامع در سال ۹۷ گفت: مجامع شرکت‌های تعاون روستایی باید از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار گیرد و شهرستان ها در اجرای مجامع قوانین را رعایت کنند.

رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین با تاکید بر اینکه اگر ضعفی در شرکت به وجود بیاید به عوامل اجرایی و هیات مدیره برمی گردد، اظهار کرد: مدیرعامل مجری سیاست های هیات مدیره است و شرکت های تعاون روستایی باید به دنبال کار تجاری باشند.

این مسوول با اشاره به اینکه در مجامع از افراد جوان و با انگیزه استفاده کنیم، یادآور شد: جوانان تحصیلکرده و  با انگیزه به عنوان هیات مدیره و مدیر عامل تعاونی ها انتخاب شوند.

سیمیاری در این جلسه با بیان اینکه امسال مجامع بسیاری از شرکت های تعاون روستایی شهرستان قزوین انجام خواهد شد، گفت: برگزاری مجامع شرکت های تعاون روستایی نصر، کاوه، البرز، انقلاب و شاهد در اولویت است.

طاهرخانی هم در این جلسه با اشاره به اینکه مجامع شرکت ها در سال ۹۶ به صورت کامل انجام شده است، افزود: امسال مجامع ۸ شرکت تعاون روستایی صداقت، کشاورز، پروین، راد، آرزو، مرغداران، کیهان و سعادت به منظور انتخاب هیات مدیره برگزار خواهد شد.

ذوالفقاری هم با اعلام اینکه در راستای انتخاب بازرس مجمع شرکت های تعاون روستایی ۱۷ شهریور، ناصر، آزمون، کوشش و زنان عطر کوثر برگزار می شود، خاطرنشان کرد: امسال اعضاء هیات مدیره شرکت های تعاون روستایی مسعود، رامند، تعاونی تولید سگزآباد، عصمت آباد، خیارج  و اتحادیه تعاون روستایی شهرستان بوئین زهرا انتخاب خواهند شد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار