شرکت بیش از ۲۱ هزار نفر در پایگاه‌های اوقات فراغت قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61899
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین، از شرکت بیش از 21 هزار نفر در پایگاه‌های اوقات فراغت جمعیت هلال احمر در سال گذشته خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، نادر میرزایی از تشکیل هشت پایگاه اوقات فراغت در فصل تابستان خبر داد و اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در این پایگاه ها با چهار محور برنامه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، بشردوستانه و عام المنفعه و مناسبتی و مذهبی از ۱۵ تیرماه سال جاری آغاز می شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین، برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، کارگاه های مهارت های زندگی و شرکت در رشته های ورزشی، اردوها و مسابقات رقابت مهر، المپیادهای ورزشی، دوره های امدادی کوهنوردی و کویرنوردی، کاروان‌های نیکوکاری با رویکرد اجتماع محور، اجرای طرح آگاه سازی و پیشگیری از سوانح و حوادث در سفرهای تابستانی و اهدای خون را ازجمله برنامه های پایگاه های اوقات فراغت هلال احمر استان در ایام تابستان سال جاری عنوان کرد.

این مسئول با اشاره به شرکت ۲۱ هزار و ۷۴۷ نفر در پایگاه های اوقات فراغت سال گذشته گفت: در تابستان سال گذشته ۹ هزار و ۶۹۵ نفر در برنامه های آموزشی و ورزشی، پنج هزار و ۲۵۳ نفر در برنامه های بشردوستانه، دو هزار و ۵۲۹ نفر در برنامه های فرهنگی و اجتماعی و چهار هزار و ۲۷۰ نفر در برنامه های مذهبی و مناسبتی این پایگاه ها شرکت کردند.

میرزایی پیش‌بینی کرد:امسال با تشکیل این پایگاه ها در شعب جمعیت هلال احمر استان ۳۷هزار و ۵۰۰ نفر در آنها نام نویسی و شرکت کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار