شرکت تعاونی گاوداران بوئین زهرا در سطح استان و کشور نمونه و توانمند است
کد خبر: 120391
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸
رئیس اداره آموزش سازمان تعاون روستایی استان:
شاخص : رئیس اداره آموزش سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران شهرستان بوئین زهرا یکی از شرکت‌های نمونه و توانمند در استان و حتی در سطح کشور است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مجمع عمومی و عادی شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران شهرستان بوئین زهرا با حضور کرم عباسی رئیس اداره آموزش سازمان، مسعود آرامیده رئیس اداره تعاون روستایی بوئین زهرا، جمعی از کارشناسان و ۲۳۰ نفر از سهامداران این شرکت تعاونی برگزار شد.

عباسی در این مجمع با بیان اینکه شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران شهرستان بوئین زهرا یکی از شرکت‌های نمونه و توانمند در استان و حتی در سطح کشور است، گفت: این تعاونی در سال ۷۱ زیر نظر سازمان تعاون روستایی استان قزوین تأسیس شد که دارای بزرگترین کارخانه خوراک دام استان و فروشگاه هایپر تروکا در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع است.

رئیس اداره آموزش سازمان تعاون روستایی استان قزوین اعلام کرد: تعاونی گاوداران با بیش از یک هزار عضو حدود یک سوم سهام اتحادیه گاوداران این استان را به خود اختصاص داده است.

این مسوول خاطرنشان کرد: تعاونی گاوداران شهرستان بویین زهرا به دلیل تحقیقات روی گوسفند رومانوف به عنوان شرکت دانش بنیان برتر استان قزوین فعالیت می کند.

وی یادآور شد: دستور مجمع انتخاب اعضاء اصلی و علی البدل هیئت مدیره، بازرسان، تصویب عملکرد سود و زیان سال گذشته بود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار