شرکت متخلف حمل و نقل کالا در قزوین پلمپ شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 168837
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱:۴۱
مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان قزوین:
شاخص : مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان از تعطیلی شرکت حمل و نقل کالا در راستای اجرای قوانین ومقررات و احقاق حقوق رانندگان خبر داد.

افشین پیرنون مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: طی بازدیدی سرزده از دفاتر شرکت‌های حمل و نقل کالای جاده‌ای واقع در شهرک صنعتی کاسپین قزوین، پس از بررسی نحوه فعالیت شرکت ها و محرز شدن تخلفات دفتر یک شرکت حمل و نقلی به مدت یک ماه تعطیل گردید.

پیرنون افزود: این بازدید در راستای نظارت بر اجرای قوانین و مقررات حمل و نقلی و همچنین جلوگیری از تضییع حقوق رانندگان صورت گرفت.

وی گفت:  بازرسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به طور مستمر از شرکت های حمل و نقل کالا و همچنین کنترل اسناد حمل و نقلی رانندگان در سطح محورهای مواصلاتی استان بازدید به عمل می آورند.

این مسئول توضیح داد: در این بازدید نحوه صدور بارنامه، میزان اخذ کمیسیون مربوطه توسط شرکت، تراکنش مالی دستگاه‌های پوز شرکت و همچنین موضوع سوء استفاده از کارت هوشمند رانندگان توسط شرکت ها مورد بررسی و بازدید قرار گرفت.

وی در پایان افزود: در این بازرسی سرزده یک دفتر حمل و نقلی به دلیل تضییع حقوق راننده و عدم رعایت مقررات حمل و نقلی تعطیل و پلمپ گردید.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار