شرکت در انتخابات نشان وفاداری به ولایت و ولایت پذیری است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 13277
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳

شاخص نیوز : مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: حضور حداکثری در انتخابات نشانگر وفاداری به ولایت و اطاعت پذیری مردم از ولایت است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شاخص نیوز به نقل از ایرنا ˈعلی رمضانیˈ در همایش سیاسی که با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در سالن اجتماعات مجتمع ارشاد برگزار شد، اظهار کرد: مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای، وفاداری خود را به نظام مقدس و ولایت اثبات می کنند.

وی افزود: مساجد همواره در همه عرصه ها پیشگام بوده و در شکل گیری نظام جمهوری اسلامی، پایبندی و ادامه حیات انقلاب نقش موثر و اثرگذاری داشتند.

رمضانی اظهار کرد: در انتخابات هایی که پشت سر گذاشته ایم این نقش را شاهد بودیم و در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مردم حضور پرشوری داشته و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند و اگرچه دشمن ما را با تمام توان تحریم می کند ولی ما نیز با رأی دادن و با یک بند انگشت آنها را تحقیر می کنیم.

مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین اضافه کرد: قطع یقین اعضای کانون های مساجد، هنرمندان و همه کسانی که در مساجد نقشی دارند و در پیشرفت نظام موثر هستند، حضور پرشوری در انتخابات خواهند داشت.

رمضانی با اشاره به لزوم حفظ آرمان های انقلاب، تاکید کرد: انقلاب اسلامی ما به سختی به دست آمده و حاضر نیستیم این انقلاب را از دست دهیم و همه ما آماده هستیم برای انقلاب جان داده تا در قیامت شرمنده شهدا نباشیم.

در ادامه این مراسم بیانیه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد و اصحاب فرهنگ و هنر استان قرائت شد .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار