شرکت در جشنواره با پوشش آزاد برای بانوان+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75133
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
شاخص : در ایامی که ملت ایران همچنان عزادار مهاجران الی الله هستند و در آستانه ماه شهادت اباعبدالله (ع)، شاهد برگزاری جشنواره ای به بهانه جمع آوری مبالغ خیریه و با برگزاری موسیقی زنده و جشن و شادمانی همراه با پوشش آزاد بانوان بودیم.

به گزارش پایگاه شاخص، شب گذشته مراسمی با رویکرد جمع آوری هزینه برای مناطق محروم شهر در تالار دانشگاه فرهنگیان این شهر برگزار شد. در این جشنواره علاوه بر غرفه های فروش، نمایش و موسیقی محلی نیز اجرا شد و تاکید بر آزادی پوشش بانوان در آن از موارد قابل تامل است.

IMG_20151010_091126

.

جشنواره

شاید در یک نگاه سطحی بپذیریم که برگزاری چنین مراسمی اشکالی ندارد اما آنچه از دل این جشنواره به اصطلاح فرهنگی بیرون می آید، گرایش به موسیقی، پوشش نامناسب و ترغیب بانوان به خوانندگی و حس خودنمایی است و ارزش فرهنگی دیگری ندارد.

تمام تلاش دشمن این است که دیدگاه فرهنگ غرب را در بین بانوان ایرانی ترویج دهد، غرب نیز با استفاده از اصطلاحات زیبا و دهن پرکن چون تساوی زن و مرد (فمنیسم) کوشید تا از زن به عنوان یک کالای تجاری بهره برداری کند و گرچه موفق نشد شخصیت واقعی زن را لگدکوب کند اما امروز این نگاه فمنیستی منجر به از هم پاشیدگی نهاد خانواده شد که یکی ازراه های ترویج فرهنگ غرب برگزاری چنین جشنواره هایی به دور از تعالیم شرعی و الهی است.

از طرفی در ایامی که ملت بزرگ ایران عزادار شهادت حاجیان مظلوم توسط وهابیون ددمنش هستند و همچنین در آستانه ماه محرم الحرام و عزای حسینی هستیم، برپایی جشن و موسیقی چه معنایی دارد؟ آیا بی احترامی به ضیوف الله پیوسته به عرش الهی نیست؟

چنانچه انسان راه را گم کند و به بیراهه رود، نه تنها از هدف خود دور می شود بلکه در زمین دشمن قرار گرفته و آنگونه عمل می کند که او می خواهد. در چند روز اخیر رهبر معظم انقلاب بارها به نفوذ و رخنه فرهنگی دشمن اشاره داشتند، درک این موضوع پیچیده نیست. گاهی همین جشنواره ها که به بهانه های مختلف برگزار می شود، رخنه فرهنگی دشمن در سد فرهنگ غنی اسلامی است و پس از گذشت سال ها منجر به شکستن این سد شده و یک ملت را قربانی می کند.

اینکه محل برگزاری این مراسم در دانشگاه فرهنگیان است جای تامل دارد، سازمانی که مدعی آموزش و پرورش فرزندان دینی سرزمین است، مکانی برای ترویج غرب شده است. آیا این ظلم به ملت نیست که به نام آموزش و پرورش جمهوری اسلامی در چنین جشنواره هایی در ایامی که حزن و اندوه دارد و از طرفی نزدیک به ماه خون و محرم و شهادت بهترین مخلوق هستیم، فرزندان و بانوان محجبه و مذهبی را به چنین جشنواره های بیهوده برده و مروج فرهنگ نامانوس غرب باشیم؟

واقعا برگزاری این همه جشن و جشنواره و کنسرت و پوشش های نامناسب در این مراسمات چه معنایی دارد؟ نتیجه آن نفوذ فرهنگ منحط غربی است که باید احساس خطر کرذد و پس از روشنگری روحیه مطالبه گری را بیدار کرد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:ناب نیوز

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار