شرکت 14 هزار و 900 دانش آموز قزوینی در اردوی راهیان نور
کد خبر: 110747
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۱۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: در سال گذشته بالغ بر 14 هزار و 900 دانش آموز در اردوی راهیان نور شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سالار قاسمی در جلسه هماهنگی برگزاری اردوی راهیان نور که دیروز با حضور فرمانده سپاه استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد، اعلام کرد: در سال گذشته بالغ بر ۱۴ هزار و ۹۰۰ دانش آموز در اردوی راهیان نور شرکت کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با بیان اینکه کاروان‌های راهیان نور یک حرکت عظیم فرهنگی و مقدس است، اظهار کرد: نباید به برنامه اردوی راهیان نور نگاهی تفریحی داشت باید از هر فرصتی استفاده کنیم تا این قبیل برنامه ها با کیفیت و اثرگذاری بیشتر اجرا شود.

این مسئول با اشاره به اثرات معنوی اردوهای راهیان نور بر روی دانش آموزان و خروجی فرهنگی این برنامه ارزشمند، گفت: نگاه آموزش و پرورش به این برنامه علمی، عمیق و اعتقادی است.

قاسمی عنوان کرد: اردوهای راهیان نور با هدف آشنایی مردم جامعه با ادبیات فرهنگ ایثار و شهادت، سبک زندگی شهدا و آماده‌سازی برای خدمت‌رسانی به جامعه در زمینهٔ فرهنگی، اقتصادی، علمی و اجتماعی برگزار می‌شود.

وی در انتها اضافه کرد: اردوی راهیان نور از مهر ماه آغاز می شود تا دانش آموزان در مناطق جنگی با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار