Iranjb.ir

شرکت ۸۰ هزار جوان در دوره های هلال احمر قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 102428
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد
شاخص : مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از شركت بیش از ۸۰ هزار جوان در دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر استان در سال گذشته خبر داد.
h-rah-anjam-helalahmar

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حمید ره‌انجام با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی هلال احمر اعلام کرد: سال گذشته بیش از ۸۰ هزار جوان در دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر استان قزوین شرکت کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین عنوان کرد: تعداد این دوره ها یک هزار و ۴۶۳ مورد بود و برای شاخه های مختلف جوانان نظیر دانش آموزی، دانشجویی، غنچه های هلال، طلاب و نظایر آن برگزار شد.

این مسئول عنوان کرد: این دوره ها مربوط به مهارت های داوطلبی، دوره های مبتنی بر نیاز و کمک های اولیه بود که دوره های کمک های اولیه به صورت ۳۵ ساعته به اجرا درآمد.

ره‌انجام ادامه داد: در این مدت ۲۶۱ دوره مهارت های داوطلبی برگزار شد و ۶ هزار و ۶۷ نفر از جوانان جمعیت هلال احمر استان از آن بهره مند شدند.

وی با اشاره به اینکه شعار این جمعیت «هر خانواده، یک امدادگر» را دنبال می کند، اضافه کرد: برگزاری دوره های آموزش کمک های اولیه برای قشرهای مختلف جامعه از جمله جوانان نیز در همین راستا صورت می گیرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار