شرکت ۸۰ هزار جوان در دوره های هلال احمر قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 102428
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد
شاخص : مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از شركت بیش از ۸۰ هزار جوان در دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حمید ره‌انجام با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی هلال احمر اعلام کرد: سال گذشته بیش از ۸۰ هزار جوان در دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر استان قزوین شرکت کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین عنوان کرد: تعداد این دوره ها یک هزار و ۴۶۳ مورد بود و برای شاخه های مختلف جوانان نظیر دانش آموزی، دانشجویی، غنچه های هلال، طلاب و نظایر آن برگزار شد.

این مسئول عنوان کرد: این دوره ها مربوط به مهارت های داوطلبی، دوره های مبتنی بر نیاز و کمک های اولیه بود که دوره های کمک های اولیه به صورت ۳۵ ساعته به اجرا درآمد.

ره‌انجام ادامه داد: در این مدت ۲۶۱ دوره مهارت های داوطلبی برگزار شد و ۶ هزار و ۶۷ نفر از جوانان جمعیت هلال احمر استان از آن بهره مند شدند.

وی با اشاره به اینکه شعار این جمعیت «هر خانواده، یک امدادگر» را دنبال می کند، اضافه کرد: برگزاری دوره های آموزش کمک های اولیه برای قشرهای مختلف جامعه از جمله جوانان نیز در همین راستا صورت می گیرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار