شعار مرگ بر آمریکا هیچگاه از باورها و اهداف ما پاک نخواهد شد
کد خبر: 118048
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۳۶
دادستان عمومی و انقلاب قزوین:
شاخص : دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اشاره بر اینکه شعار مرگ بر آمریکا هرگز حذف نخواهد شد، گفت: هیچ‌گاه در برابر مستکبران جهانی اظهار ضعف نخواهیم کرد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین در گفت‌و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، درباره اهمیت روز ملی استکبار ستیزی در ۱۳آبان، اظهار کرد: شناخت دشمن و آمادگی نسل جوان بخصوص دانش‌آموزان کشور که به عنوان آینده‌سازان این مرز و بوم هستند از مسائل بسیار مهم برای نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: حضور آگاهانه و گسترده همه مردم از پیر و جوان در تجمع استکبارستیزی ۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است که نشان‌دهنده مقاومت و اقتدار همیشگی ملت ایران است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین با بیان اینکه هیچ‌گاه نباید در برابر مستکبران جهانی از خود ضعف نشان داد، گفت: گذشت زمان و برخی اقدامات فریبکارانه دشمن نباید موجب غفلت مسوولین و مردم شود؛ همواره باید هوشیارانه و با بصیرت اقدام کرد.

صادقی نیارکی با اشاره به موضاعات سیاسی و اجتماعی جاری در کشور ابراز کرد: با نگاهی دقیق به تاریخ پی می‌بریم که دشمن همیشه درصدد ضربه زدن به کشور و انقلاب اسلامی ایران بوده و هرگز از اهداف شوم خود دست برنخواهد داشت.

وی با تاکید براینکه دشمنی مستکبران با جمهوری اسلامی ایران تمام نخواهد داشت، تصریح کرد: دانش آموزان و آحاد مردم باید هوشیار باشند و همچنان استکبار ستیزی را در سرلوحه تصمیمات خود قرار دهند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین تاکید کرد: شعار مرگ بر آمریکا هیچ‌گاه از ذهن، دیدگاه و هدف ما پاک‌شدنی نخواهد بود.

صادقی نیارکی در پایان افزود: حضور گسترده و پرشور مردم در این روز موجب ترس قدرت‌های جهانی و ارتقاء همبستگی در ملت ایران خواهد شد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار