ایران جانبی

شعبه رسیدگی به پرونده‌ها در طرح بازگشایی مدارس تشکیل شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 195250
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان:
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌ها در طرح نظارتی بازگشایی مدارس در قزوین خبر داد.

محمود احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در طرح نظارتی بازگشایی مدارس، تخلفات واحدهای صنفی در شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌ها به سرعت بررسی می‌شود و در اسرع وقت تخلف احراز شده منجر به صدور حکم خواهد شد.

وی افزود: با توجه به بررسی صورت گرفته گران فروشی، درج نکردن قیمت، صادر نکردن و ندادن فاکتور و فروش اقلام قاچاق بیشترین تخلفاتی است که در این ایام صورت می‌پذیرد.

احمدی اضافه کرد: برای رفاه حال همشهریان و به منظور جلوگیری از تخلف‌های احتمالی از اواخر شهریور ماه به مدت یک هفته نمایشگاه عرضه لوازم التحریر و لوازم جانبی و همچنین فروش فوق العاده برگزار خواهد شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان از شهروندان خواست در صورت مشاهده قیمت‌های نامتعارف و هرگونه تخلف صنفی موضوع را به تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت ویا سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی اطلاع دهند تا به شکایت آنان رسیدگی شود.

به گفته احمدی، طرح نظارتی بازگشایی مدارس به منظور پیشگیری از بروز هر گونه تخلف احتمالی از سوی افراد سودجو و فرصت طلب تا ۱۰ مهرماه ادامه دارد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار