جلوگیری از قاچاق کالا نیازمند عزم ملی است
کد خبر: 103993
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۳۷
معاون سیاسی و امنیتی استاندار:
شاخص : معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین با تاکید بر شناسنامه‌‌دار کردن انبارهای نگهداری کالا گفت: در 2 دهه گذشته وضعیت کالاهای قاچاق رو به افزایش بوده و جلوگیری از این پدیده نیازمند عزم ملی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ایوب رحیمی دیروز در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین که در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: مقابله با قاچاق کالا و ارز نیازمند عزم جدی همه مسئولان دستگاههای اجرایی و مردم است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: قاچاق کالا و ارز واقعیت جامعه امروز است و در ۲ دهه گذشته وضعیت کالاهای قاچاق رو به افزایش بوده و جلوگیری از این پدیده نیازمند عزم ملی است.

این مسئول با اشاره به شناسنامه ‌دار کردن انبارهای نگهداری کالا و ارز تاکید کرد: سنددار کردن تمام مشاغل کمک بسیاری به کنترل قاچاق کالا و ارز می کند.

رحیمی خاطرنشان کرد: با توجه به آسیب پذیری کشور در سایه پدیده شوم قاچاق، مبادی ورودی به کشور باید بسته شود و صاحبان ترانزیتی آن نیز دستگیر و محاکمه شوند.

وی گفت: برای جلوگیری از قاچاق کالا و ارز باید تمام ارگان‌ها با هم مشارکت کرده و در کنار هم باشند‌ و از جزیره‌ای عمل کردن خودداری کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه کرد: یکی از عواملی که به اقتصاد مقاومتی آسیب وارد می‌کند قاچاق کالا و ارز است که دستگاه‌های اجرایی باید در این راستا با جدیت وارد کار شوند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار