شهدای دانشجو سرآمد آگاهان جامعه بودند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 177317
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
سردار شاهرخی در خیرمقدم اجلاسیه دانشجویی:
شاخص : فرمانده سپاه استان گفت: پذیرش شهادت و جهاد در دانشجویان از روی خودآگاهی و بصیرت بود و این ارزش عمل را مضاعف می‌کند و دانشجویان شهید سرآمد آگاهان جامعه بودند.

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت شاخص، سردار محمد شاهرخی در چهارمین روز از کنگره ملی سه هزار شهید استان با محوریت اجلاسیه دانشگاهیان که صبح امروز در محل نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار شد، اظهار کرد سلام و درود بر ارواح شهدا و ۴۵۰۰ شهدای دانشجویی کشور، به ۴۰ دانشجوی شهید استان قزوین و خالصانه ترین سلام‌ها را عرضه می‌کنیم.

وی افزود: پذیرش شهادت و جهاد در دانشجویان از روی خودآگاهی و بصیرت بود و این ارزش عمل را مضاعف می‌کند و دانشجویان شهید سرآمد آگاهان جامعه بودند.

فرمانده سپاه صاحب الامر استان قزوین گفت: شهدای دانشجو همچون ستارگانی هستند که هیچگاه خاموش نمی‌شوند و امروز هم آمدیم پیونددهندگان قلم و سلاح را گرامی بداریم و از کرامت اخلاقی شهدای دانشجو بگویند.

شاهرخی ابراز کرد: دانشجوی ما ماندگار است و هویتی شیرین که با شهادت عجین شود دانشجوی شهید را می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: آیت الله باریک بین، حجت الاسلام ابوترابی و حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی گنجینه های استان قزوین هستند.

شاهرخی بیان کرد: عرض خوش آمدگویی خدمت دانشجویان، افسران جنگ نرم، نخبگان و نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، آیت الله اسلامی نماینده مجلس خبرگان و نمایندگان حاضر در مجلس، مسئولان دانشگاه ها و نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها داریم.

فرمانده سپاه استان قزوین ابراز کرد: عرض خیر مقدم ویژه نسبت به حضور سردار سرتیپ پاسدار حاجی زاده فرمانده دوران دفاع مقدس داریم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار