شهرداری‌ها در مورد درآمدهای کسب شده از مردم شفاف‌سازی کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 45304
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۳:۰۴
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری:
شاخص : آقامحمدی با بیان اینکه جلب مشارکت مردم وظیفه شهرداری‌هاست، گفت: شهرداری‌ها در مورد درآمدهای کسب شده از مردم شفاف‌سازی کنند.

به گزارش شاخص،  آقا محمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری پیش از ظهر امروز در همایش شهرداران و روسای شهرهای شهر استان قزوین با بیان اینکه درگیرترین و ناامن‌ترین منطقه تا سال ۲۰۳۰ یعنی ۱۵ سال آینده در جهان، منطقه خاورمیانه است، اظهار کرد: چشم‌انداز، یک انتخاب قطعی ایران است و بدون این امر برای حفظ کشور نسخه‌ای وجود ندارد چراکه در یک منطقه و زمان حساسی قرار گرفته است.

وی بیان کرد: تجربه دوران دفاع مقدس موجب شد تا ایران در عرصه نظامی تقویت شود و برای حفظ کردن خاک خود باید مدیریت منطقه را حفظ کنیم که این موضوع فقط نظامی نیست بلکه اقتصادی و توسعه‌ای نیز می باشد که اگر امکانات فراهم نباشد جمهوری اسلامی آمادگی این وظیفه را نخواهد داشت.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حیطه توسعه، جلب مشارکت مردم از اهمیت خاصی برخوردار است  و باید راهکار مناسب را ارائه دهیم.

آقامحمدی تصریح کرد: شهرداری‌ها باید برای درآمدهایی که از مردم کسب می کنند شفاف‌سازی کرده و میزان ارزش افزوده را نیز به مردم اعلام کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: ایجاد بنیان یک فکر تازه در راستای جلب مشارکت مردم باید از جانب شهرداری‌ها صورت گیرد و اگر به عنوان اتاق فکر مردم عمل کنند با تکرار این امر همکاری مردم و شهرداری‌ها دو طرفه خواهد شد.

وی در پایان بر ضرورت سازماندهی امور توسط مردم تاکید کرد و افزود: ایجاد فکرهای نو اقتصادی در مردم امر ضروری است که بایستی از سوی شهرداری‌ها اقدام لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/م

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار