شهردار ارومیه عذرخواهی کرد + فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160280
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲:۳۷
شاخص : پس از تخریب منزل خانواده ارومیه‌ای دارای سه معلول سندروم داون و انعکاس آن در فضای مجازی، شهردار ارومیه عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگار شاخص نیوز؛ محمد حضرت پور شهردار ارومیه در خصوص تخریب منزل خانواده دارای سه معلول در ارومیه  گفت: افرادی که تصاویر آنها در شبکه های اجتماعی منتشر شده است در زمان تخریب ساختمان در محل نبوده و در پارکینگ هم جوار ساختمان بوده اند که متاسفانه پیمانکار خلافکار در اقدامی ناپسندانه و برای تهییج احساسات عمومی آنها را  به محل ساختمان هدایت کرده و تصویر گرفته است.

حضرت پور افزود: پیمان کاران ساختمان تخریب شده در منطقه ۲ شهرداری ارومیه چندین مورد ساخت و ساز غیر مجاز انجام داده اند و این بار نیز با سوء استفاده از وضعیت معلولان این خانواده و برای رسیدن به مقاصد شخصی خود ساخت و ساز در این زمین را انجام داده اند.

شهردار ارومیه گفت: بخشی از قصور نیز به ماموران شهر داری مربوط می شود که گرچه کارشان در چارچوب قانون بوده است اما می توانستند بهتر عمل کرده و با توقف ساخت و ساز  مورد را به کمیسیون مربوطه ارجاع دهند.

وی با بیان اینکه با ماموران شهرداری که در این قضیه مرتکب خطا شده اند برخورد جدی صورت خواهد گرفت افزود: امروز به نیابت از مردم عزیز ارومیه به منزل این معلولان مراجعه و قطعه زمینی در چارچوب ساخت و ساز مجاز شهری  را به این خانواده خواهیم داد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار