شهردار قزوین خدمات رسانی به جنوب شهر را در دستور کار قرار دهد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 153495
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲:۱۲
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس:
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: مناطق جنوب شهر و ناحیه‌های منفصل شهری باید در دستور کار شهردار قرار گیرد چراکه در گذشته تمرکز بر روی مرکز بوده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه شهردار قزوین که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد اظهار کرد: امروز تاب آوری شهرها در مقابل تغییر اقلیم یکی از مسئله‌های مهم است.

وی افزود: اگر شهرهای ما در مقابل تغییرات اقلیمی همچون زلزله تاب آور باشند شاید این حجم از خسارت‌ها را در مواقع بروز بلایای طبیعی شاهد نباشیم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: اهتمام ورزیدن به بحث پژوهش و تحقیق در این زمینه و مستحکم‌تر کردن شهرها یک امر ضروری است.

زرآبادی عنوان کرد: مناطق جنوب شهر و ناحیه‌های منفصل شهری باید در دستور کار شهردار قرار گیرد چراکه در گذشته تمرکز بر روی مرکز بوده است.

محیط زیست در شهر قزوین نیازمند توجه ویژه است

این مسئول ابراز کرد: در شروع کار از شهردار و اعضای شورای شهر قزوین خواستاریم تا ناحیه‌های منفصل شهری و مناطق پایین شهر را مورد توجه قرار داده و خدمت رسانی به این مناطق را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: متاسفانه طرح جامع شهر قزوین هنوز انجام نشده و شاهد تغییر کاربری‌هایی هستیم که به توسعه و آینده شهر کمکی نخواهد کرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: باغستان‌های قزوین، محیط زیست و مدیریت پسماند مسئله‌ای است که در گذشته با مشکلاتی مواجه بود و امیدواریم که این مشکلات با اهتمام مجموعه شهرداری و شورا رفع شود.

زرآبادی تصریح کرد: استفاده از بانوان و جوانان در مدیریت شهری با محور شایسته سالاری نیز یکی از مسائلی است که شهردار باید مورد توجه قرار دهد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار