شهردار محمدیه از میان ۵ نامزد انتخاب می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160349
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
سخنگوی شورای شهر محمدیه:
شاخص : سخنگوی شورای شهر محمدیه گفت: اعضای شورای شهر محمدیه پس از بررسی توانمندی ۱۶ نامزد برای پذیرش مسئولیت شهرداری به ۵ گزینه نهایی رسید تا یک نفر را به عنوان شهردار انتخاب کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، شورای شهر محمدیه عصر یکشنبه به منظور بررسی توانمندی ۱۶ نامزد برای انتخاب شهردار این شهر تشکیل جلسه داد که در نهایت ۵ نفر برای گزینش نهایی انتخاب شدند.

امید منفرد سخنگوی شورای اسلامی شهر محمدیه باببان اینکه انتخاب شهردار براساس معیارها و برنامه های شورای شهر انتخاب خواهد شد اظهار کرد: شورا به دور از مسائل سیاسی و جناح بندی های سیاسی با بررسی توان افراد نسبت به انتخاب شهردار اقدام خواهد کرد.

وی بیان کرد: در جلسه رسمی شورا پس از بررسی برنامه های ارائه شده از سوی نامزدهای احراز شهرداری پنج نفر را شامل شمسینی غیاثوند، مریم نخستین، ابراهیم آزاد، فرشاد محمد حسینی و هومن باباپور را از میان ۱۶ نفر انتخاب کرده است تا از میان آن‌ها یک نفر ا برای پذیرش این مسئولیت برگزیند.

منفرد تصریح کرد: شورای شهر پس از دریافت برنامه های آینده داوطبان با نگاه کارشناسی شهردار محمدیه را از بین این پنج نفر انتخاب خواهد کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار