ایران جانبی

شهریه دانشگاه آزاد ٢٠ روز دیگر مشخص می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 192265
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱:۰۵
شاخص : طهرانچی با اشاره به برنامه‌ریزی برای تعیین تکلیف شهریه این دانشگاه در سال تحصیلی جدید گفت: مبلغ نهایی تا ۲۰ روز آینده مشخص می‌شود.

به گزارش شاخص نیوز: چند روزی است که مسئولان دانشگاه آزاد در حال بررسی بودجه و بستن پرونده آن برای سال تحصیلی جدید هستند؛ در بودجه انسانی دانشگاه آزاد مسائل پژوهشی، آموزشی و تحقیقاتی  قرار دارد، اما شاید یکی از مهمترین بخش‌های بودجه این دانشگاه مرتبط با شهریه‌های پرداختی دانشجویان باشد.

همزمان با وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور مسئولان دانشگاه آزاد اعلام کرده‌اند که برای همدردی با مردم سیل زده از دانشجویان این مناطق شهریه کمتری را دریافت خواهند کرد، اما هنوز میزان بودجه و شهریه پرداختی مناطق سیل زده و دیگر مناطق کشور مشخص نشده است.


بیشتر بخوانید: جزئیات معافیت شهریه دانشگاه آزاد برای دانشجویان بازمانده از تحصیل


مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد درباره تعیین میزان شهریه دانشجویان مناطق سیل‌زده تصریح کرد: این موضوع  باید با توجه به مصوبه استان تعیین تکلیف  شود.

وی ادامه داد: به محض آنکه مصوبه استان درباره شهریه دانشجویان به دست سازمان مرکزی برسد،  موضوع تعیین شهریه را پیگیری می‌کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به تعیین تکلیف شهریه دیگر مناطق کشور گفت: تا ۲۰ روز آینده میزان شهریه دانشگاه آزاد در سال جاری ابلاغ می‌شود.

انتهای پیام/۹۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار