شورایی‌ شدن رهبری انقلاب اسلامی در راستای نفوذ استکبار است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87988
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
زاکانی:
شاخص : نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه 9دی روز تجلی حمایت و تبعیت مردم از رهبری و انقلاب اسلامی بود، گفت: کسانی که شورایی شدن امور مربوط به رهبر انقلاب را مطرح می‌کنند راه را برای پیروزی آمریکا و تضعیف ساختار نظام در داخل هموار می کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص‌نیوز، دکتر علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مسجد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه ملت ایران در حماسه ۹دی با دینمداری و بصیرت کامل از ارزشهای انقلاب، ولی فقیه و کیان خود دفاع کردند، اظهارکرد: فتنه گران با توهین به مقدسات، آتش زدن حسینیه ها و پرچم سیدالشهدا لکه ننگی بر دامن خود نشاندند.

وی در ادامه افزود: فتنه ۸۸ باید مایه عبرت و تجربه باشد تا گرفتار فتنه های بزرگ تر نشویم.

این مسئول تصریح کرد: رهبر انقلاب فرمودند ۹دی باید به عنوان یوم الله گرامی داشته‌شود چرا که برای این فتنه ۱۰ سال برنامه ریزی و نقشه کشیده شده بود و اگر ریشه‌های فتنه سال۷۸ قطع می‌شد قطعا فتنه ۸۸ اتفاق نمی افتاد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود جریانهای انحرافی در مسیر پیشرفت انقلاب، خاطر نشان کرد: امام (ره) در راه خدا، استکبار ستیزی و اعتلای اسلام قیام کرده و با تمسک به اسلام ناب و بیداری ملت ایران پرونده استبداد را بست و دست رد به تمام جریان های انحرافی و منافقان زد.

زاکانی اضافه کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با شعار (نه شرقی نه غربی) راهی نو در مبارزه با استکبار فرآروی قدرتهای جهانی گشود که اکنون مشاهده می‌کنیم پایه های استکبار را به لرزه درآورده است.

وی عنوان کرد: عناصر ضد انقلاب داخلی و خارجی همواره با کسانی که از روی ترس و طمع همراه انقلاب بوده و امروز دچار دنیازدگی و عطش قدرت طلبی شده اند صف واحدی را تشکیل داده اند.

این مسئول با بیان اینکه ۹دی روز تجلی حمایت و تبعیت مردم از رهبری و انقلاب اسلامی بود، ابراز کرد: این حماسه مشت دشمنان را باز کرده و نقشه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را نقش بر آب کرد.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه جنگ نرم آمریکا از سال ۶۷ با هدف تخریب اعتقادات مردم آغاز شده افزود: امروز  عده‌ای تلاش می‌کنند چهره آمریکا را بزک کرده و تمام شرارت‌ها و ظلم‌ستیزی او را با به نمایش گذاشتن دستکش مخملی پنهان کنند.

زاکانی تشریح کرد: دشمن در فتنه ۸۸ علاوه بر گزینه های نظامی با تهاجم فرهنگی و شکاف در داخل حاکمیت نظام، مردم را در مقابل یکدیگر قرار دادند.

وی اضافه کرد: فتنه ۸۸ دارای ابعاد جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران بود چرا که سران حکومت های خارجی و منطقه ای از این آشوب ها استقبال کرده و ذوق زده شدند.

این مسئول با بیان اینکه فتنه گران جاده صاف‌کن نفوذ آمریکا هستند، یادآوری کرد: فتنه گران بعد از حماسه ۹دی به آمریکا سفارش کردند ضربه زدن به نظام راهی جز فشار و تحریم اقتصادی ندارد.

زاکانی با اشاره به انتخابات پیش‌رو هشدار داد: فتنه گران با ثبت نام هایی که در مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی انجام داده اند در صدد طرح‌ریزی شالوده فتنه ای دیگر قبل از انتخابات هستند و هدف اصلی آنها تسخیر شورای نگهبان است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کسانی که شورایی شدن امور مربوط به رهبر انقلاب را مطرح می‌کنند راه را برای پیروزی آمریکا و تضعیف ساختار نظام در داخل هموار می کنند، اگر ملت ایران در ۸ سال جنگ تحمیلی علاوه بر اعتقادات معنوی از رهبری مقتدر برخوردار نبودند قطعا شکست نصیبشان می شد.

وی با اشاره به ضعف دیپلماسی در فاجعه منا، خاطرنشان کرد: در فاجعه منا چند صد نفر از هم وطنان جان خود را از دست دادن در حالی که وزیر امور خارجه دست به دامن امیر کویت شد تا عربستان اجازه ورود وزیر بهداشت ایران را به این کشور بدهد.

زاکانی با تاکید بر اینکه اصل نظام و رهبری امروزه مورد هدف دشمن قرار گرفته است، گفت: ملت شهید پرور و همیشه در میدان و با بصیرت هرگز نخواهند گذاشت ارزش‌ها و پایه های انقلاب و نظام سست شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار