شورای تبلیغات اسلامی وابسته به هیچ نهادی نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64841
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۷
رئیس شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی استان:
شاخص : رئیس شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی استان قزوين گفت: اين شورا وابسته به هيچ نهادي نيست و تنها از انقلاب و نظام اسلامي در مقابل بدخواهان دفاع مي‌كند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین علی قابل در جلسه با نمایندگان مجلس و ائمه جمعه با اشاره به وظایف شورای تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: این نهاد از سال ۵۹ به دستور امام خمینی (ره) تاسیس شد و وظیفه مبارزه با گروهک ها و فتنه ها، ایجاد اقدامات فرهنگی در هشت سال دفاع مقدس و همچنین ایجاد ارتباط مردمی از جمله اقدامات مهم این نهاد بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی استان قزوین بیان کرد: این شورا وابسته به هیچ نهادی نیست و تنها از انقلاب و نظام اسلامی در مقابل بدخواهان دفاع می‌کند.

این مسئول شورای تبلیغات اسلامی را یک نهاد وابسته به رهبری دانست و گفت: مشکل موجود در اساسنامه موجب می شود تا هر دولتی بر اساس خط و مشی خود آن را تنظیم کند.

حجت الاسلام و المسلمین قابل کمبود امکانات و اعتبار را دغدغه مهم شورای تبلیغات اسلامی قزوین دانست و گفت: همین موضوع باعث شده تا این نهاد در استان تنها دارای یک دفتر باشد و این امر می تواند در انجام وظایف شورا مشکل ایجاد کند.

وی همچنین خواستار همدلی و همراهی نمایندگان مجلس و ائمه جمعه برای اجرای بهتر برنامه‌های شورا شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار