شورا نماد واقعی مردم سالاری دینی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81558
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
نماينده ولي فقيه در استان:
شاخص : نماينده ولي فقيه در استان قزوين در ديدار جمعي از اعضاء شوراي عالي استان ها گفت: شورا نماد مردم سالاري ديني و توجه ويژه به آحاد مردم است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار جمعی از اعضاء شورای عالی استان ها بااشاره به اهمیت و جایگاه شورا در دین مبین اسلام بیان کرد: شورا نماد مردم سالاری دینی و توجه ویژه به آحاد مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین شوراها را فرصتی بی نظیر برای خدمت رسانی به مردم دانست و تصریح کرد: جایگاه شوراهای اسلامی باید مشخص شود تا این نهاد مردمی بهتر بتواند به مردم و جامعه اسلامی خدمت کند.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی همچنین با توجه به گستردگی شورای عالی استان ها گفت: این نهاد مردمی می تواند مبانی دینی را در کشور ترویج دهد.

وی عنوان کرد: شورای عالی استان ها می‌تواند ولایت، نماز، قرآن، عبادت، معنویت و بندگی را در کشور توسعه و تبیین کند.

غلامرضا بصیری‌پور رئیس شورای عالی استان ها هم در این دیدار اظهار کرد: شوراها ظرفیت قابل توجهی در کشور هستند و می توانند با ارائه طرح به مجلس شورای اسلامی، در قانونگذاری نقش ایفا کنند.

وی در ادامه افزود: شوراها به لحاظ قانونی ظرفیت بسیار عظیمی در کشور هستند و زمانی به پویایی می رسند که جایگاه و نقش آنها در مدیریت کشوری مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار