شکست ایران برابر پرافتخارترین تیم برزیل/تلاش دریایی ها بی جواب ماند
کد خبر: 106183
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۶
شاخص : تيم فوتسال تاسيسات دريايی تهران به عنوان نماينده آسيا در دومين ديدار رقابتهای جام باشگاههای جهان مقابل كارلوس باربوسا متوقف شد.

به گزارش شاخص نیوز: تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران در دومین دیدار خود در رقابتهای جام باشگاههای جهان به مصاف تیم کارلوس باربوسا نماینده فوتسال برزیل رفت.
در این دیدار وحید شمسایی در آغاز بازی از ترکیب آشنای مصطفی نظری، وحید شمسایی، ابوالقاسم عروجی، محمدرضا سنگ سفیدی و حسین طیبی استفاده کرد.
سبز پوشان تاسیسات دریایی تهران همچون دیدار نخست خود بازی را با دریافت گل اغاز کردند با اشتباه مربی بازیکن نامدار خود از رقیب برزیلی عقب بیفتند.
در ادامه حملات نماینده آسیا با وجود پردامنه بودن بدون خلق موقعیت های خطرناک هدر می رفت و ترکیب شجری، وفایی، احمدعباسی و حاجی بنده هم به تناوب توسط کادر فنی به کار گرفته می شد تا سرانجام در فاصله سه دقیقه تا پایان نیمه اول حرکت تکنیکی و شوت زیبای علیرضا وفایی کار را به تساوی برساند. در این زمان  حسین طیبی از موقعیت خوب خود بهره نبرد تا تلاش دو تیم در زمان باقیمانده هم بی نتیجه بوده و دو تیم با تساوی به رختکن بروند.
در نیمه دوم این دیدار شمسایی از ترکیب متفاوتی بهره برد و حاجی بنده و وفایی را به جای عروجی و طیبی در زمین قرار داد . در حالی که روند حرکتی تاسیسات با ترکیب جدید مناسبتر به نظر می رسید اما حریف با تجربه برزیلی حساب کار را به سه بر یک تغییر داد تا شمسایی و یارانش در استانه حذف قرار گیرند.
در ادامه وحید شمسایی بار دیگر با یک شوتی که در مسیر تغییر جهت داد اختلاف را کم کرد تا ایرانی های امیدوار بازی هجومی تری ارائه دهند.
در فاصله ٨ دقیقه تا پایان بازی تیم برزیلی ۵ خطا شد تا کار برای این تیم بسیار دشوار شود. در حالی که هر لحظه بر فشار تاسیسات افزوده می شد، موقعیت های خوب این تیم یکی پس از دیگری از دست می رفت تا در ۵ دقیقه پایانی شمسایی از سیستم پاورپلی بهره بگیرد.
اما این سیستم ریسکی برای شمسایی نتیجه معکوس داشت تا تیم تاسیسات گل چهارم خود را هم از حریف بپذیرد تا اختلاف به دو برسد. در دقیقه پایانی محمدرضا سنگ سفیدی گل سوم تاسیسات را به ثمر رساند تا دقیقه پایانی بازی فوق العاده نفس گیر دنبال شود اما در نهایت نتیجه ۴-٣ روی اسکوربورد سالن نقش بست تا تیم تاسیسات دریایی ایران دومین شکست خود در رقابت های جهانی را تجربه کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار