شیخ نمر مهاجر در راه خدا/ انتقام الهی نتیجه اقدامات آل‌سعود خواهد بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88383
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۳
رئیس حوزه علمیه قزوین تاکید کرد:
شاخص : رئیس حوزه علمیه قزوین با بیان اینکه اکنون دوران بیداری و بصیرت جهان است، تاکید کرد: شیخ نمر نمونه‌ای از مهاجران در راه خدا است که از قطیف عربستان به تهران سفر کرد و حدود 10 سال به تحصیل علوم دینی در حوزه علمیه پرداخت.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام علی عباسی، رئیس حوزه علمیه قزوین در تجمع اعتراض آمیز طلاب و اقشار مختلف مردم در محکومیت اعدام شیخ نمر، رهبر شیعیان عربستان با اشاره به خدمات ارزشمند این عالم دینی، اظهار کرد: این شیخ مجاهد در راه خدا مانند شمعی سوخت تا بندگان خدا از نورانیت و حرکت انقلابی او بهره‌مند شوند.

وی افزود: حضور پر شور و اعتراض آمیز طلاب و تمام اقشار مردم به این جنایت نشان‌دهنده ادامه داشتن راه شهادت است و مومنین بصیر و مجاهد در راه خدا هیچ‌گاه ذلیل نخواهند بود.

این مسئول با بیان اینکه اکنون دوران بیداری و بصیرت جهان است، گفت: عنایت خداوند به مجاهدین و کسانی که در راه خدا هجرت می‌کنند ویژه است و جایگاه مومنانی که زندگی خود را در راه آزادی بندگان می‌گذارند با سایر مومنین متفاوت است.

رئیس حوزه علمیه قزوین ادامه داد : شیخ نمر نمونه‌ای از مهاجران در راه خدا است که از قطیف عربستان به تهران سفر کرد و حدود ۱۰ سال به تحصیل علوم دینی در حوزه علمیه پرداخت.

عباسی با بیان اینکه شیخ نمر همیشه در خط مقدم مقدم مبارزه با ظلم حضور داشته است، تصریح کرد: یک طلبه و استاد مجاهد که تمام اقشار جامعه را تشویق به استقلال و آزادی می‌کند هرگز با دیگر طلاب مساوی نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: اقدام جنایت‌کارانه رژیم آل سعود که در روز عید قربان حجاج را به شهادت رساندند و اکنون شهادت رهبر شیعیان در عربستان مجموعه‌ای از جنایات این رژیم سفاک است.

عباسی در پایان تاکید کرد: راه و یاد شهیدان از بین نخواهد رفت و دست انتقام الهی در کمین سران سعودی است و آل‌سعود منتظر تاوان جنایات خود باشند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار