Iranjb.ir

شیخ نمر مهاجر در راه خدا/ انتقام الهی نتیجه اقدامات آل‌سعود خواهد بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88383
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۳
رئیس حوزه علمیه قزوین تاکید کرد:
شاخص : رئیس حوزه علمیه قزوین با بیان اینکه اکنون دوران بیداری و بصیرت جهان است، تاکید کرد: شیخ نمر نمونه‌ای از مهاجران در راه خدا است که از قطیف عربستان به تهران سفر کرد و حدود 10 سال به تحصیل علوم دینی در حوزه علمیه پرداخت.
download (2)

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام علی عباسی، رئیس حوزه علمیه قزوین در تجمع اعتراض آمیز طلاب و اقشار مختلف مردم در محکومیت اعدام شیخ نمر، رهبر شیعیان عربستان با اشاره به خدمات ارزشمند این عالم دینی، اظهار کرد: این شیخ مجاهد در راه خدا مانند شمعی سوخت تا بندگان خدا از نورانیت و حرکت انقلابی او بهره‌مند شوند.

وی افزود: حضور پر شور و اعتراض آمیز طلاب و تمام اقشار مردم به این جنایت نشان‌دهنده ادامه داشتن راه شهادت است و مومنین بصیر و مجاهد در راه خدا هیچ‌گاه ذلیل نخواهند بود.

این مسئول با بیان اینکه اکنون دوران بیداری و بصیرت جهان است، گفت: عنایت خداوند به مجاهدین و کسانی که در راه خدا هجرت می‌کنند ویژه است و جایگاه مومنانی که زندگی خود را در راه آزادی بندگان می‌گذارند با سایر مومنین متفاوت است.

رئیس حوزه علمیه قزوین ادامه داد : شیخ نمر نمونه‌ای از مهاجران در راه خدا است که از قطیف عربستان به تهران سفر کرد و حدود ۱۰ سال به تحصیل علوم دینی در حوزه علمیه پرداخت.

عباسی با بیان اینکه شیخ نمر همیشه در خط مقدم مقدم مبارزه با ظلم حضور داشته است، تصریح کرد: یک طلبه و استاد مجاهد که تمام اقشار جامعه را تشویق به استقلال و آزادی می‌کند هرگز با دیگر طلاب مساوی نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: اقدام جنایت‌کارانه رژیم آل سعود که در روز عید قربان حجاج را به شهادت رساندند و اکنون شهادت رهبر شیعیان در عربستان مجموعه‌ای از جنایات این رژیم سفاک است.

عباسی در پایان تاکید کرد: راه و یاد شهیدان از بین نخواهد رفت و دست انتقام الهی در کمین سران سعودی است و آل‌سعود منتظر تاوان جنایات خود باشند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار