شیوه جدید و بی‌رحمانه اعدام توسط داعش + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84185
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
شاخص : گروه تروریستی داعش با انتشار 4 فیلم جدید، از اعدام نیروهای انصارالله یمن با شیوه های غیرمتعارف و بی رحمانه پرده برداشت.

شاخص نیوز : گروه تروریستی داعش ۴ فیلم جدید از اعدام های بی رحمانه خود در یمن منتشر کرد. در این فیلم ها نیروهای انصارالله –که با متجاوزان سعودی و تروریستهای القاعده در شبه جزیره عربستان می جنگند — بدست عناصر گروه تروریستی داعش به شیوه های بی رحمانه و مشمئز کننده ای اعدام می شوند. گروه تروریستی داعش در این فیلم ها ۲۱ نفر را که روپوش های نارنجی بر تن دارند، به شیوه های متفاوت اعدام می کند.

به گزارش دیلی میل،  در یکی از فیلم ها، ۴ مرد با گردنبندهای انفجاری ایستاده اند. پس از آن یک انفجار مهیب رخ می دهد. گروهی دیگر از این تروریستها، ۶ مرد را به زور سوار قایق می کنند. این افراد پس از آن که از ساحل دور شدند، در میان دریا منفجر می شوند. در فیلم دیگری ۶ نفر از نیروهای انصارالله که در کنار یک تپه نشسته اند با پرتاب یک نارنجک به سمتشان کشته می شوند. در گوشه ای دیگر از یمن، تروریستهای داعش ۹ نفر از نیروهای انصارالله را با خنجر گردن می زنند.

این فیلم ها یک روز پس از آن منتشر شد که انگلیس نخستین حملات هوایی خود را علیه گروه تروریستی داعش در سوریه آغاز کرد. گروه تروریستی داعش تاکنون جنایات بی رحمانه ای علیه بیشتر مذاهب جهان انجام داده است.

شیوه جدید اعدام داعش +تصاویرشیوه جدید اعدام داعش +تصاویر

شیوه جدید اعدام داعش +تصاویر

شیوه جدید اعدام داعش +تصاویر

شیوه جدید اعدام داعش +تصاویر

شیوه جدید اعدام داعش +تصاویر

شیوه جدید اعدام داعش +تصاویر

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار