ایران جانبی

» صحنه ای وحشتناک که راننده شاسی بلند در خیابان رقم زد! + فیلم
کد خبر: 194128
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
شاخص : راننده یک خودروی شاسی بلند پس از درگیری لفظی با یک زن جوان در خیابانی در نزدیکی کاخ باکینگهام صحنه‌ای وحشتناک را رقم زد.

به گزارش شاخص، ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی صحنه‌ای وحشتناک را در یکی از خیابان‌های انگلیس به تصویر کشیده است. این ویدئو که توسط یکی از شاهدان عینی و بوسیله تلفن همراه ضبط شده است؛ واکنش وحشتناک راننده خودروی شاسی‌بلند پس از درگیری لفظی با یک زن جوان را نشان می‌دهد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که مرد جوان پس از درگیری لفظی، ناگهان با خودروی خود به طرز شدیدی به این زن برخورد کرده و او را به یک خودروی دیگر می‌کوبد. در ویدئوی منتشر شده، درحالی که زن جوان به شکلی وحشتناک بین دو خودروی مرسدس بنز مشکی‌رنگ و رنج روور ایووک گرفتار شده، بلافاصله عده‌ای از شاهدان عینی وارد عمل شدند و به کمک این زن شتافتند. ویدئوی منتشر شده نشان می‌دهد که پس از عقب کشیدن خودروی شاسی‌بلند این زن در حالی که قادر به ایستادن روی پا‌های خود نیست در کف خیابان می‌خوابد.

این حادثه در ساعت ۳ بعدازظهر در خیابانی در نزدیکی کاخ باکینگهام رخ داد. پس از این حادثه پلیس وارد عمل شد و اقدام به بازداشت مرد جوان کرد. زن جوان نیز با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد، اما از وضعیت او گزارشی منتشر نشده است.

گفتنی است؛ هنوز علت اصلی درگیری فرد مظنون با زن جوان مشخص نیست، اما گفته می‌شود که تصادف موجب آغاز درگیری بین این دو شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار