ایران جانبی

» صحنه زیبایی که کودک مبتلا به سندرم داون خلق کرد!
کد خبر: 200284
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
شاخص : کودک مبتلا به بیماری سندرم داون با دیدن همکلاسی ناراحت مبتلا به اوتیسم خود صحنه‌ای زیبا خلق کرد.

به گزارش شاخص نیوز، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است نحوه رفتار یک پسر مبتلا به سندرم داون با همکلاسی مبتلا به اوتیسم خود را به تصویر می‌کشد. این ویدئو که تبدیل به ویدئویی داغ در یکی از شبکه‌های اجتماعی شده است، صحنه زیبایی را که این پسر در مواجهه با همکلاسی پریشانش رقم می‌زند نشان می‌دهد.

در ابتدای این ویدئو در حالی که پسر مبتلا به اوتیسم پریشان به نظر می‌رسد و در حال گریه کردن است، همکلاسی مبتلا به سندرم داون او اشک‌هایش را از روی صورتش پاک و با در آغوش کشیدنش تلاش می‌کند دوستش را آرام کند. این ویدئو نشان می‌دهد در ادامه این پسر بیمار با بوسیدن همکلاسی‌اش سعی می‌کند به او دلداری بدهد. او سپس دست‌های دوستش را بالا می‌گیرد و با انجام چند حرکت تلاش می‌کند استرس و اضطراب را از او دور کند.

این ویدئو اولین بار در فیسبوک منتشر شد و توجه بیش از ۱۸ میلیون کاربر را به خود جلب کرد. این ویدئو همچنین ۱۴۰ هزار بار به اشتراک گذاشته شده و ۱۰۰۰۰ کامنت دریافت کرده است. انتشار این ویدئو که مکان دقیق ضبط آن مشخص نشده است، با واکنش احساسی کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت:«فرشته‌های روی زمین ما.» همچنین کاربر دیگری در کامنتی نوشت: «چنین کودکانی نوید انسانیت برای جهان پر از توحش ما هستند.» و کاربر سوم در کامنت دیگری نوشت: «روح‌های گرانقدر و زیبا.»

انتهای پیام/۹۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار