صدور سند تفکیکی ۴۱۵ هزار هکتار از اراضی ‌شهرک صنعتی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60912
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴
مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خبر داد
شاخص : مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان قزوين گفت: سند تفکيکي 415 هکتار از زمين‌هاي شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان قابل واگذاري به واحدهاي بهره بردار است.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، عبدالقهار ناصحی با بیان اینکه سند تفکیکی زمین های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین آماده و قابل واگذاری به واحدهای بهره بردار می باشد، اظهار کرد: از مجموع ۸۱۹ هکتار از اراضی واگذار شده به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، ۴۱۵ هکتار در شهرک‌های کاسپین، آراسنج و شال سند تفکیکی صادر شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین عنوان کرد: صدور اسناد، مالکیت تفکیکی در جهت تسریع و تسهیل کار واحدهای صنعتی بهره بردار که مشکلات بانکی در خصوص اخذ تسهیلات و وثیقه قرار دادن سند مالکیت دارند بسیار حائز اهمیت است که با این اقدام مشکلات آنان حل خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، در سال‌جاری هم برای ۳۵۰ هکتار از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی سند تفکیکی گرفته می‌شود.

وی با اعلام اینکه در استان قزوین ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی فعال و در حال واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری است، افزود: در حال حاضر یک هزار و ۱۵۰ قرارداد با متقاضیان سرمایه گذار منعقد شده که از این تعداد ۶۵۵ واحد با سرمایه گذاری ۱۵ هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۰ هزار نفر به بهره برداری رسیده اند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار