صدور مجوز برای اکتشاف معدن طلا،مس و روی در استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150101
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱:۳۱
استاندار قزوین خبر داد
شاخص : در دیدار استاندار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور با تدوین برنامه جامع برای مهار ریزگردها وهمچنین صدور مجوز برای اکتشاف معدن طلا،مس و روی در استان قزوین موافقت شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص نیوز؛ عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین اظهار کرد: در دیدار با دکترعیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور مباحث مختلفی از جمله مهار ریزگردها و استفاده بیشتر از ظرفیت معادن استان قزوین بحث و گفت و گو شد.

وی افزود: در این دیدار مقرر گردید برنامه جامعی درخصوص مهار ریزگردها در استان قزوین با محوریت سازمان حفاظت از محیط زیست و همکاری سازمان مدیریت بحران کشور،سازمان جنگل ها و مراتع و استانداری قزوین تهیه و با جدیت بیشتری موضوع دنبال شود.

استاندار قزوین تصریح کرد: با توجه به اینکه استان قزوین از ظرفیت های خوبی در حوزه معاون برخوردار است در این دیدار مقرر شد سازمان محیط زیست در جهت اکتشاف و بهره برداری هر چه بیشتر این معاون همکاری بیشتری داشته باشد.

زاهدی افزود: منطقه تاکستان از معدن طلا،مس و روی برخوردار می باشد که در این دیدار سازمان محیط زیست،موافقت و همکاری خود را برای صدور مجوز جهت اکتشاف و بهره برداری این معادن اعلام کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار