صدور مجوز تأسیس شرکت حمل و نقل درون شهرک‌های اطراف قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82688
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد:
شاخص : سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: با توجه به نیازسنجی صورت گرفته مجوز تأسیس شرکت حمل و نقل درون شهری برای شهرک‌های اطراف قزوین صادر می شود.

به گزارش شاخص نیوز ، صبح امروز سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در گفتگو با خبرنگاران از صدور مجوز تأسیس شرکت حمل و نقل درون شهرک‌های اطراف قزوین خبر داد.

 عبدالعلی دربندی زاده گفت: نیازسنجی لازم برای تأسیس شرکت های حمل و نقل درون شهری در شهرک های اطراف شهر قزوین انجام شده است.

وی در ادامه افزود: براساس این نیازسنجی امکان راه اندازی شرکت های حمل و نقل درون شهری (آژانس‌ها) در شهرک‌های اطراف شهر قزوین از قبیل دانش، مشعلدار، نجف آباد و اسماعیل آباد وجود دارد.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: بنابراین متقاضیان اخذ مجوز تاسیس شرکت هیا حمل و نقل درون شهری در شهرک‌های مذکور می توانند درخواست خود را به سازمان ارائه دهند.

دربندی زاده خاطرنشان کرد: این متقاضیان باید همراه با درخواست خود تأیید شورا و دهیار محل را نیز برای تأسیس شرکت حمل ونقل درون شهری در شهرک محل سکونت خود به سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین ارائه دهند.

وی یادآور شد: پس از دریافت درخواست و بررسی آن در صورتی که متقاضی شرایط لازم برای تأسیس شرکت حمل و نقل درون شهری را داشته باشد به وی اطلاع داده می شود تا سایر اقدامات لازم را انجام دهد.

پایان پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار