صدور مجوز سرویس مدرسه  برای بیش از یک هزار خودرو در سال تحصیلی جدید
کد خبر: 119543
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد:
شاخص : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: با توجه به این که یکی از خدمات سازمان، صدور مجوز سرویس مدارس است، در سال تحصیلی جدید یکهزار و 170 مجوز سرویس مدرسه صادر شده است.

عبدالعلی دربندی زاده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: یکی از خدمات قابل ارائه توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین صدور مجوز سرویس مدرسه برای دانش آموزان است.

وی عنوان کرد: در این راستا قبل از آغاز سال تحصیلی با برگزاری جلسات متعدد هماهنگی های لازم با آموزش و پرورش انجام می شود تا بتوانیم خدمات مطلوبی را به دانش آموزان ارائه دهیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید نیز با هماهنگی های ایجاد شده تاکنون یک هزار و ۱۷۰ مجوز سرویس مدرسه برای مدارس شهر قزوین صادر شده است.

دربندی زاده گفت: علاوه بر تاکسیرانانی که در زمینه سرویس مدارس فعالیت می کنند، خودروهای شخصی نیز در این حوزه فعال هستند اما در سال جاری فقط برای خودروهای شخصی بانوان مجوز سرویس مدرسه صادر می شود.

وی خاطرنشان کرد: بانوانی که علاقمند به فعالیت در سرویس مدارس هستند می توانند برای ثبت نام به سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین اظهار کرد: بانوان علاقمند به فعالیت در این حوزه باید ضمن در اختیار داشتن خودروی مناسب، گواهینامه پایه ۲ نیز داشته باشند.

دربندی زاده یادآور شد: با توجه به استقبال والدین دانش آموزان و مدیران مدارس از سرویس مدرسه، هر ساله ثبت نام برای سرویس مدارس از خرداد تا مهر ماه ادامه دارد و تاکسیرانان برای فعالیت در این زمینه می توانند در این بازه زمانی به سازمان مراجعه کنند.

انتهای پیام/۱۳۰۰/د

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار