صدور گذرنامه برای زائران اربعین در کمتر از ۲۴ ساعت/ افزایش ساعت کار پلیس +۱۰ در آستانه اربعین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81414
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان خبر داد
شاخص : معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان قزوين با اشاره به صدور گذرنامه براي زائرين اربعين حسيني در كمتر از 24 ساعت از افزایش ساعت کار پلیس +10 در آستانه اربعین خبر داد.

سرهنگ رضایی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به صدور گذرنامه برای زائرین اربعین حسینی، اظهار کرد: صدور گذرنامه در کمتر از ۲۴ ساعت در صورت تکمیل بودن مدارک صادر می شود که البته ۲-۳ روز هم مهلت ارسال از طریق پست به درب منازل زمان می برد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان قزوین همچنین از افزایش ساعت کار پلیس +۱۰ در آستانه اربعین خبر داد و گفت: در این خصوص ساعت کار پلیس +۱۰ تا ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه افزایش یافته است و در روزهای جمعه نیز پلیس +۱۰ تا ساعت ۱۴ به منظور تهیه و صدور گذرنامه فعالیت می کند و این روند تا دو سه روز مانده به اربعین ادامه دارد.

این مسئول با تاکید بر اینکه خروج از مرز تنها به وسیله گذرنامه امکان‌پذیر خواهد بود، تصریح کرد: موضوعی که زائران باید به آن توجه داشته باشند این است که امکان صدور گذرنامه در مرز وجود ندارد.

رضایی در ادامه بیان کرد: امسال با اقدامات انجام شده کسانی که می‌خواهند به کشور عراق سفر کنند حتما باید دارای گذرنامه باشند و خروج از مرز به وسیله کارت ملی یا گذرنامه فاقد اعتبار غیرممکن است.

وی در انتها افزود: زائران علاوه بر گذرنامه معتبر باید ویزا نیز به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار