ضرغامی: چرا مدیران باسواد ما از نقش پاسور غافلند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61523
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۰۸
شاخص : رئیس سابق رسانه ملی گفت: نمی‌دانم چرا در زندگی اجتماعی، سیاسی و اجرایی، مدیران باسواد ما نقش پاسور را نمی‌فهمند، هر کس می‌خواهد موفقیت را به نفع خودش ثبت کند.
عزت‌الله ضرغامی، رئیس سابق رسانه ملی ضمن تمجید از سعید معروف پاسور تیم ملی مطلبی را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

وی با انتشار تصویر زیر در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

پاسور!

دو برد پیاپی با نتیجه سه بر هیچ، سقف افتخار آفرینی جوانان با انگیزه و با ایمانی بود که مزد استقامت و خودباوری خود را گرفتند! آقای کواچ سرمربی ایران گفته بود: “انتظار برد از امریکا، ناشی از عدم درک واقعیات والیبال است!”ولی به لطف الهی و حمایت یکپارچه تماشاگران در آزادی، این ناممکن، ممکن شد! همه خوب بازی کردند و از آن مهمتر خوب همکاری کردند. حرف مربی را گوش کرده و نقش خود را به خوبی شناختند و عمل کردند. رمز موفقیت همین است!کایپتان سعید معروف، بهترین پاسور دنیاست و در دو بازی اخیر هم نقش تعیین کننده ای در این پیروزی تاریخی داشت.پاسور، کسی است که در حالتی نامتعادل از بازیکن قبلی توپ را می گیرد، آن را آرام می کند و با حالتی پایدار روی تور ارسال می کند تا نفر بعدی با همه قوا به آن ضربه بزند و در زمین حریف بخواباند!

ضربه نهایی را کس دیگری می زند ولی نقش پاسور و آماده سازی برای ضربه ی تمام کننده، غیرقابل انکار است. این را همه می فهمند!

نمی دانم چرا در زندگی اجتماعی، سیاسی و اجرایی، مدیران با سواد ما این مسأله را نمی فهمند. هر کس می خواهد موفقیت را به نفع خودش ثبت کند!

در توصیه های رهبری هست که می فرمایند سعی کنید کارها را اساسی و زیربنایی انجام دهید هر چند در زمان شما و به نام شما بهره برداری نشود. اصل خداست که می بیند و تشکر می کند. … فأن الله شاکر علیم.

منبع: فارس
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار