ضرورت آموزش فرهنگ شهروندی و پیشگیری از آسیب‌های رفتاری - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 74607
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۱۰
استاندار قزوين تاكيد كرد
شاخص : استاندار قزوين با اشاره به ضرورت آموزش فرهنگ شهروندی گفت: با نگاه بلند مدت در برنامه‌ريزي‌ها مي‌توان از آسيب‌هاي رفتاري در شهرها جلوگيري كرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در همایش شهرداران با بیان اینکه باور مدیران نسبت به تکلیفی که بر عهده آنها نهاده شده ضامن موفقیت و اجرای بهتر طرح‌هاست، اظهار کرد: خروجی و بازخورد تصمیمات در جلسات و نشست ها بایستی در نحوه عملکرد شهرداران در مدیریت امور شهری نمایان باشد و این مطالبات در نظام ارزشیابی مدیران تاثیرگذار خواهد بود.

استاندار قزوین تصریح کرد: شهرداران به عنوان مدیران مجموعه شهری بایستی بطور مستمر در جلسات به ارائه گزارش از عملکرد خود بپردازند.

روزبه با تاکید بر ضرورت آموزش فرهنگ شهروندی ادامه داد: با توجه به اینکه تعداد ماشین ها رشد ۲ برابری نسبت به جمعیت شهرها دارد باید در برنامه ریزی ها نگاه بلند مدت داشت و رفتارهای انسانی را هدف قرار داد تا از آسیب های رفتاری در شهرها جلوگیری شود.

وی با اشاره به نزدیکی ایام محرم و صفر خاطرنشان کرد: بایستی رعایت حقوق شهروندان، احترام به حقوق همسایه و پرهیز از عدم رعایت حق الناس در مراسم سوگواری این ایام مورد توجه شهرداران قرار گیرد زیرا این موارد جزء فرهنگ شهروندی و تعالیم نهضت امام حسین(ع) است.

حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین هم با اشاره به اینکه طرح های نیمه تمام مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده خواستار تکمیل هر چه سریعتر این طرح ها شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار