ضرورت اثرگذاری اجلاس نماز در جامعه/ تجلیل از علماء قزوین در برنامه اجلاس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89119
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
نماينده ولي فقيه در استان تاكيد كرد
شاخص : نماينده ولي فقيه در استان قزوين با اشاره به تجلیل علماء قزوین در برنامه‌های اجلاس نماز گفت: برگزاري اين اجلاس با نيت خالصانه در جامعه اثرگذار خواهد بود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در جلسه ستاد برگزاری اجلاس نماز با شاره به اینکه پرداخت به موضوع ولایت و رهبری در اجلاس نماز لازم و ضروری است، اظهار کرد: در برگزاری اجلاس نماز هم اگر نیت خالصانه نباشد کار مؤثری انجام نمی‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: اگر پس از برگزاری اجلاس تغییری در حوزه نماز صورت نگیرد مشخص می‌شود کار به صورت نمایشی بوده است.

وی ضمن تاکید بر مردمی برگزار کردن اجلاس سراسری نماز اعلام کرد: در این اجلاس علماء و شخصیت های برجسته فعال در حوزه نماز معرفی و از آنان تجلیل شود.

فریدون همتی استاندار قزوین هم در این جلسه تصریح کرد: اگر با رویکرد اعتقادی در برگزاری اجلاس نماز ورود پیدا کنیم و با تفکر وارد حوزه ابتکار و نوآوری شویم شاهد اثرگذاری خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت رسانه های جمعی در این زمینه استفاده و با برنامه ریزی مناسب از ظرفیت ها در راستای برگزاری هر چه بهتر اجلاس استفاده کنیم.

در ادامه این نشست اعضاء ستاد برگزاری بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز گزارشی از برنامه های خود برای برگزاری هر چه بهتر اجلاسبیان کردند.

گفتنی است؛ اجلاس سراسری نماز ششم بهمن ماه در قزوین برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار