ضرورت استفاده از ظرفیت‌های استان در راستای فعال کردن واحدهای تولیدی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 147005
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۲۶
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین گفت: باید از همه امکانات و ظرفیت‌های استان در راستای فعال کردن بخش‌های صنعت، کشاورزی، خدمات و گردشگری استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، عبدالمحمد زاهدی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مهمترین مشکل کنونی کشور و استان را تولید و اشتغال دانست و اظهار کرد: باید از همه امکانات و ظرفیت های موجود به ویژه با فعال کردن بخش های صنعت، کشاورزی، خدمات و گردشگری برای رفع مشکلات تولیدی و اشتغال اقدام کنیم.

استاندار قزوین در خصوص عملکرد بانک‌ها جهت پرداخت تسهیلات رونق تولید گفت: مشکلات بانک‌ها هم باید در این زمینه لحاظ شود.

وی همچنین از سازمان صنعت، معدن و تجارت، تشکل های بخش خصوصی و استانداری خواست موضوع فرسودگی و بازاریابی محصولات بخش صنعت و کشاورزی را بررسی کنند تا برای رفع آنها اقدام شود.

حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین هم در این جلسه اعلام کرد: ۵۸۲ واحد تولیدی بالای۶۰درصد پیشرفت در استان برای حمایت از طریق اعطای تسهیلات شناسایی شده اند.

پرزحمت رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین هم خاطرنشان کرد: امسال بیش از ۴۹میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.

وی افزود: تاکنون یک هزار و ۱۵۰ واحد تولیدی در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند که ۵۶۳ مورد مربوط به واحدهای حوزه کشاورزی و ۵۸۷ مورد نیز مربوط به واحدهای صنعتی است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار