ضرورت ایجاد اشتغال و تحرک اقتصادی در پسابرجام/ امیدواریم زمینه سفر رئیس جمهور به استان قزوین فراهم شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82432
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
نماینده مردم شریف قزوین ، آبیک ، البرز :
شاخص : نماینده مردم شریف قزوین، آبیک، البرز با تاکید بر ضرورت ایجاد اشتغال و تحرک اقتصادی در پسابرجام، گفت: امیدواریم زمینه سفر رئیس جمهور به استان قزوین فراهم شود

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص نیوز، داود محمدی نماینده مردم شریف قزوین ، آبیک ، البرز  در حاشیه مراسم  معارفه استاندار جدید قزوین با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج گفت:  مرتضی روزبه فردی با تقوا و با دیانت است و در مدت زمان مسئولیت خود همواره ضمن همدلی و هم‌زبانی با نمایندگان مجلس گام‌های ارزشمندی در جهت رشد و توسعه استان برداشتند.

وی با بیان این که فریدون همتی با کوله باری از تجربه برای خدمت گذاری وارد استان شده است، بیان کرد: استان قزوین دارای ویژگی های خاص سیاسی و توانمندی های متعدد در عرصه های گوناگون است که نیازمند یک حرکت باشتاب و فزاینده برای پیشرفت است.

 نایب رئیس اول کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با ابراز این که قزوین مهد فرهیختگان و علما است، اظهار کرد:  قزوین یک استان تاریخی و فرهنگی است که ۳هزار شهید را در خود جای داده و مهد ایثار و شهادت است.

این مسئول با اشاره به این که دشت قزوین به لحاظ کشاورزی از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است، گفت: باتوجه به استقرار ۳ هزار واحد صنعتی در استان و وجود ۱۱۰ هزار کارگر به عنوان قطب صنعتی در کشور محسوب می شود.

محمدی افزود: امیدواریم مسائل اصلی و موانع موجود در استان در کنار عقلانیت، اعتدال ، همدلی و هم زبانی حل شود.

داود محمدی نماینده مردم شریف قزوین ، آبیک ، البرز با بیان این که در فضای پسا برجام قرار داریم، اذعان کرد: باید اقدامات قابل توجهی در راستای ایجاد اشتغال و تحرک اقتصادی در استان صورت گیرد.

وی با اشاره به این که برنامه ششم توسعه در پیش رو است، گفت: همه مدیران باید مشارکت جدی را در اجرای آن داشته باشند امیدواریم که زمینه سفر رئیس جمهور به استان قزوین فراهم شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار