ایران جانبی

» ضرورت بازسازی بافت های فرسوده و تقویت زیرساخت ها در محله های قدیمی قزوین
کد خبر: 174530
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین در بازدید از محله هادی آباد قزوین گفت: بازسازی، بازآفرینی بافت های فرسوده و تقویت زیرساخت ها در محله های قدیمی قزوین ضروری است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالمحمد زاهدی در بازدید از محله هادی آباد قزوین، اظهار کرد: از ۱۳ محله هدف طرح بازآفرینی شهری استان، ۱۱ محله در شهر قزوین واقع شده که هادی آباد از اهمیت خاصی در بین آن‌ها برخوردار است.

استاندار قزوین با بیان اینکه منازل موجود در این محله به لحاظ ساختار و استحکام خطر آفرین بوده و نیازمند به رسیدگی است، گفت: برای اجرای چنین طرح هایی نیاز به تملک برخی اراضی است اما متاسفانه همکاری های لازم در این زمینه وجود ندارد که در این صورت قانون ماده ۹ را پیش بینی کرده که زمین های مورد نیاز با قیمت کارشناسی به تصرف دولت درآید.

این مسئول خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در اجرای طرح‌های اجتماعی، عمرانی، خدمات شهری اولویت اساسی است و بدون این همراهی کارها پیش نخواهد رفت.

وی تصریح کرد: برای اجرای خدمات رسانی به این منطقه امری است که بایستی با مشارکت دستگاه های ذیربط تصمیم گیری و اجرایی شود.

در این بازدید علی صفری شهردار قزوین، حکمت الله داودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین و علی فرخ زاد معاون امور عمرانی استاندار، زاهدی استاندار قزوین را همراهی می کردند که در جریان بازدید مسئولان از این محله، ساکنین این منطقه مسائل و مشکلات خود را با استاندار در میان گذاشتند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/ پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار