ضرورت بهره‌گیری از امکانات برای خدمت‌رسانی در ایام نوروز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 159786
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین در نشست ستاد هماهنگی مدیریت بحران استان بر ضرورت بهره‌گیری از امکانات برای خدمت‌رسانی در ایام نوروز تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالمحمد زاهدی در نشست ستاد هماهنگی مدیریت بحران استان بر ضرورت بهره گیری از امکانات برای خدمت رسانی در ایام نوروز تاکید و اظهار کرد: این ستاد باید با بهره گیری از همه امکانات استان برای نوروز۹۷ در آمادگی کامل قرار گیرد و پیش بینی لازم را برای مواجهه با حوادث داشته باشد.

استاندار قزوین بر پیش بینی بلندمدت و کوتاه مدت حوادث تاکید کرد و گفت: با در نظر گرفتن تجربه حوادث قبلی در هر منطقه باید پیش بینی متناسب با آن حادثه و همچنین پیشگیری از خسارت های احتمالی را در نظر داشت.

این مسوول خاطرنشان کرد: دستگاه های امدادرسان قزوین هم در زلزله کرمانشاه و هم بارش برف در استان قزوین با همگرایی و هم افزایی عملکرد موفقی از خود به نمایش گذاشتند.

زاهدی ادامه داد: سیل، زلزله و سایر حوادث، رفتارهای طبیعی عناصر طبیت است و از آن گریزی نیست بنابراین باید با مدیریت درست برای کاهش خسارات مربوط به آنها اقدام کرد.

وی تجهیز دهیاری ها به امکانات مورد نیاز را از دیگر موارد لازم در حوزه مدیریت بحران دانست و افزود: در حال حاضر شهرداری ها فراتر از وظایف قانونی در حوادث روستاها ورود می کنند و باید تلاش کنیم که دهیاری ها هم به تدریج امکانات اولیه را برای مواجهه در هنگام حادثه داشته باشند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار