ضرورت تقویت اعتمادسازی عمومی و فرهنگ وقف در جامعه
کد خبر: 110955
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
قائم مقام سازمان اوقاف کشور تاکید کرد
شاخص : قائم مقام سازمان اوقاف کشور در دیدار با استاندار قزوین گفت: ضرورت تقویت اعتماد سازی عمومی با هدف گسترش فرهنگ وقف در جامعه باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالرضا عابد دیروز در دیدار با استاندار قزوین اظهار کرد: ضرورت تقویت اعتماد سازی عمومی با هدف گسترش فرهنگ وقف در جامعه به عنوان یک اقدام مهم در حوزه فرهنگی و گردشگری باید مورد توجه قرار گیرد.

قائم مقام سازمان اوقاف کشور بر بهره مندی از ظرفیت و توانمندی های استان در تقویت زیرساخت اماکن و زیارتگاه‌ها در راستای گردشگری و جذب توریسم تاکید کرد.

این مسئول عمل به اقتصاد مقاومتی را ضامن استقلال اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: با این مهم وابستگی کشور به درآمدهای نفتی قطع می‎شود.

عابد توجه فرهنگ قرآنی و الهی وقف را نیز یک ظرفیت عظیم برای تعالی و پیشرفت جامعه عنوان و تصریح کرد: باید با توجه به تعهدات مقرر شده جایگاه اقدامات و برنامه‌های انجام شده معلوم و مشخص شود و ایرادات و موانع موجود با همفکری و تعامل حل‌ و فصل شود چراکه در این راستا نظارت و بازرسی‌ها تأثیرات بسیاری دارد.

بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندی های تمامی دستگاههای اجرایی استان در راستای تقویت اوقاف استان با هدف ایجادآرامش، نشاط و شادمانی در بین مردم از دیگر مواردی بود که طرفین آن را مورد تاکید قرار دادند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار