ضرورت تقویت فعالیت‌های پدافند غیرعامل در جامعه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 77932
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۵۰
نماينده ولي فقيه در استان تاكيد كرد
شاخص : نماينده ولي فقيه در استان قزوين تقویت پدافند غیرعامل را ضروری دانست و گفت: باید با تقویت پدافند غیرعامل در همه بخشها، مقاومت کشور را در برابر تهدیدات دشمنان افزایش دهیم.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، به مناسبت هفته پدافند غیرعامل جمعی از مسئولان استان دیروز  به دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین رفتند.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در این دیدار با اشاره به اینکه باور به وجود تهدید اولین قدم در پدافند غیرعامل است اظهار کرد: به عنوان نمونه کمبود آب همواره تهدید جدی به شمار می آید اما مصرف بی رویه بیان کننده این مطلب است که هنوز این باور در جامعه نهادینه نشده است.

این مسئول با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل و لزوم تبیین آن در جامعه افزود:در مقوله پدافند غیرعامل بایستی علاوه بر این که به جزئیات دقت کافی داشته باشیم به کلیات و برنامه های بلند مدت را نیز مد نظر قرار دهیم.

عابدینی تقویت پدافند غیرعامل را ضروری دانست و گفت: باید با تقویت پدافند غیرعامل در همه بخشها، مقاومت کشور را در برابر تهدیدات دشمنان افزایش دهیم.

وی اجرای امر به معروف و نهی از منکر را یکی از عوامل موثر در برطرف کردن آسیب ها بیان و تاکید کرد: با اجرای این فریضه توان مقابله مردم در مواجهه با دشمن افزایش می یابد.

در ابتدای این جلسه افشار مدیرکل پدافند غیرعامل هم گزارشی از اقدامات انجام شده بیان کرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار