ضرورت حضور حداکثری مردم در گرامیداشت دهه فجر
کد خبر: 124088
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
معاون سیاسی و امنیتی استاندار تاکید کرد
شاخص : معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین با تاکید بر حضور حداکثری مردم در مراسم دهه مبارک فجر گفت: باید در این ایام جوانان را با دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی آشنا کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سید سعید شاهرخی در جلسه هماهنگی برگزاری دهه فجر که روز گذشته در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: ملت ایران عزتش در استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که مرهون فداکاری شهدا و امام راحل و پیشکسوتان در انقلاب است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین با تاکید بر حضور حداکثری مردم در مراسم دهه مبارک فجر، تصریح کرد: باید جشن ها و مراسم این دهه با حضور حداکثری مردم برگزار شود و دولت نیز در این زمینه با نقش مدیریتی و حضوری فعال چهارچوب اصلی و برنامه ریزی های اولیه را انجام دهد.

این مسوول بیان کرد: وجود ۵۳۰ روستای دارای دهیاری ظرفیت بسیار بزرگی در تبیین و تفسیر دستاوردها و خدمات دولت است که باید توسط دفتر امور روستایی استانداری و همت سایر مسوولان اقدام های لازم در این زمینه انجام گیرد.

وی اضافه کرد: دهه فجر یک فرصت مناسبی است که باید جوانان را با دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی آشنا کرد.

علی فرخ‌زاد سرپرست معاونت عمرانی استانداری قزوین هم در این جلسه خاطرنشان کرد: نوآوری در برگزاری مراسم های دهه مبارک فجر همواره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده اما برنامه ریزی این مراسم تاکنون به آفت تکرار دچار شده که باید به روش های جدید در این زمینه روی آورد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار