ضرورت حضور مردم برای حفظ ذخایر خونی قبل از عید فطر
کد خبر: 107096
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴
مدیرکل انتقال خون استان تاکید کرد
شاخص : مدیرکل انتقال خون استان قزوین با اشاره به اهدا خون در روز عید سعید فطر گفت: حفظ ذخایر خونی استان به منظور تأمین نیازهای فوری به خون اهمیت قابل توجهی دارد.

محمدحسین برادران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به اهدا خون در روز عید سعید فطر اظهار کرد: همزمان با این روز مردم استان قزوین می‌توانند خون به نیازمندان اهدا کنند.

مدیرکل انتقال خون استان قزوین تصریح کرد: بیماری‌ها و حوادث همیشه وجود دارند و مراکز درمانی نیز تعطیل پذیر نیستند و نیاز به خون روزانه وجود دارد.

این مسئول تاکید کرد: حفظ ذخایر خونی استان به منظور تأمین نیازهای فوری به خون اهمیت قابل توجهی دارد و این ذخایر خونی با همت و همکاری مردم و با اهدای مستمر خون فراهم می‌شود.

برادران خاطرنشان کرد: هر فرد آقا بعد از گذشت سه ماه از اهدای خون و هر خانم بعد از چهار ماه می‌تواند مجدداً جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون مراجعه کنند.

وی اعلام کرد: ساعت پذیرش داوطلبان این امر خداپسندانه در اداره کل انتقال خون قزوین از ساعت  هشت صبح تا ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه صورت می‌‌‌گیرد.

این مسئول ادامه داد: در شهرستان البرز هم مردم از ساعت هشت صبح تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه روز عید فطر به ابتدای بلوار معلم، نبش میدان بسیج در سالن همایش شهید آوینی مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: پایگاه انتقال خون تاکستان در روز عید فطر، تعطیل است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار