ضرورت خدمت‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر روستایی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65271
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
رئيس سازمان تعاون روستايي استان تاكيد كرد
شاخص : رئیس سازمان تعاون روستایی استان با اشاره به خرید و توزیع کود توسط شبکه تعاون روستایی بر ضرورت خدمت‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر روستایی تاکید کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، صبح امروز جلسه بررسی وضعیت جذب و توزیع کود شیمیایی با حضور ناطق معین الدین رئیس سازمان تعاون روستایی استان، حمیدرضا تبسمی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان، جمعی از روسای ادارت تعاون روستایی شهرستان و مدیران عامل اتحادیه‌های تعاون روستایی و تولید در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

معین الدین در این جلسه با اشاره به خرید و توزیع کود توسط شبکه تعاون روستایی و ضرورت خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر روستایی، اظهار کرد: تامین و توزیع کود شیمیایی بدون هرگونه مشکلی در سطح استان دنبال می شود.

وی با تاکید بر مصرف کود بر اساس ظرفیت‌های تولید، تصریح کرد: به اندازه ای کود مصرف ‌کنیم که کشاورزی پایدار را به دنبال داشته باشد و اگر میزان مصرف کود خیلی کم باشد، تولید واقعی حاصل نمی‌شود و به کشاورزی پایدار ضربه وارد می‌کند.

حمیدرضا تبسمی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان هم در این جلسه با اعلام رضایت از روند جذب کود توسط شهرستانهای قزوین و بوئین زهرا، گفت: باید تعاونی‌های بخش کشاورزی در توزیع کود در اولویت قرار گیرند.

در این جلسه مقرر شد؛ کود مورد نیاز شهرستان تاکستان و عاملین تحت پوشش توسط این اتحادیه یا سایر شرکتها و اتحادیه های شبکه تعاونیهای روستایی که کتبا به شرکت خدمات حمایتی معرفی می‌شوند بصورت نقدی خریداری شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار