Iranjb.ir

ضرورت رعایت اصل قانون‌گرایی در انتخابات/ نقش رسانه‌ها در تامین وحدت ملی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 77199
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۳۵
رئيس ستاد انتخابات استان مطرح كرد؛
شاخص : رئيس ستاد انتخابات استان قزوين با تاكيد بر رعايت اصل امانت‌داري و قانون‌گرايي در انتخابات گفت: رسانه‌ها نقش تعيين كننده اي در تقويت وحدت ملي در ايام انتخابات دارند.
rahimi.mo__9

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، ایوب رحیمی در یازدهمین جلسه ستاد انتخابات استان با بیان اینکه حفظ وحدت و انسجام ملی مهم ترین اصلی است که نباید به آن خدشه ای وارد شود، اظهار کرد: رعایت اصل امانت داری و قانون گرایی در انتخابات ضروری است.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین عنوان کرد: ایجاد فرصت برای همه انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان، تحقق عدالت انتخاباتی، فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری، اطلاع رسانی به موقع، تحقق انتخاباتی رقابتی و سالم و حفظ بی طرفی کامل و صیانت از آراء مردم در این دوره هم باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

این مسئول تصریح کرد: رسانه ها نقش تعیین کننده ای در تقویت وحدت ملی و ایجاد شور و نشاط به ویژه در ایام انتخابات دارند لذا انتظار داریم مشارکت جدی داشته باشند.

رحیمی با اشاره به اینکه وحدت و انسجام ملی در دوران انتخابات بسیار مهم است، تاکید کرد: با هماهنگی لازم باید اطلاع رسانی دقیق و به موقع با همکاری دستگاه های ذیربط و رسانه ها صورت گیرد تا فرصت شایعه پراکنی از رسانه های غربی گرفته شود.

وی در انتها افزود: آبرو و حریم شخصی افراد در انتخابات باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد و اجازه ندهیم به راحتی با حیثیت نامزدها و افراد بازی شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار