ضرورت رعایت اصل قانون‌گرایی در انتخابات/ نقش رسانه‌ها در تامین وحدت ملی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 77199
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۳۵
رئيس ستاد انتخابات استان مطرح كرد؛
شاخص : رئيس ستاد انتخابات استان قزوين با تاكيد بر رعايت اصل امانت‌داري و قانون‌گرايي در انتخابات گفت: رسانه‌ها نقش تعيين كننده اي در تقويت وحدت ملي در ايام انتخابات دارند.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، ایوب رحیمی در یازدهمین جلسه ستاد انتخابات استان با بیان اینکه حفظ وحدت و انسجام ملی مهم ترین اصلی است که نباید به آن خدشه ای وارد شود، اظهار کرد: رعایت اصل امانت داری و قانون گرایی در انتخابات ضروری است.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین عنوان کرد: ایجاد فرصت برای همه انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان، تحقق عدالت انتخاباتی، فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری، اطلاع رسانی به موقع، تحقق انتخاباتی رقابتی و سالم و حفظ بی طرفی کامل و صیانت از آراء مردم در این دوره هم باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

این مسئول تصریح کرد: رسانه ها نقش تعیین کننده ای در تقویت وحدت ملی و ایجاد شور و نشاط به ویژه در ایام انتخابات دارند لذا انتظار داریم مشارکت جدی داشته باشند.

رحیمی با اشاره به اینکه وحدت و انسجام ملی در دوران انتخابات بسیار مهم است، تاکید کرد: با هماهنگی لازم باید اطلاع رسانی دقیق و به موقع با همکاری دستگاه های ذیربط و رسانه ها صورت گیرد تا فرصت شایعه پراکنی از رسانه های غربی گرفته شود.

وی در انتها افزود: آبرو و حریم شخصی افراد در انتخابات باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد و اجازه ندهیم به راحتی با حیثیت نامزدها و افراد بازی شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار