ضرورت نظارت بر وادرات و مبارزه با قاچاق کالا
کد خبر: 109227
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۵۹
معاون سیاسی امنیتی استاندار تاکید کرد
شاخص : معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: نظارت بر واردات و مبارزه با قاچاق کالا در راستای حفظ استقلال کشور امری ضروری است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ایوب رحیمی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا که دیروز در استانداری برگزار شد، بر لزوم مبارزه جدی با ورود کالاهای قاچاق به کشور در راستای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با بیان اینکه نظارت بر واردات و مبارزه با قاچاق کالا در راستای حفظ استقلال کشور امری ضروری است، گفت: کنترل و نظارت مستمر و جدی بر مبادی ورودی استان در مبارزه با ورود کالاهای قاچاق بسیار مهم است.

این مسئول تصریح کرد: فرهنگ سازی برای مصرف کالاهای ایرانی و جایگزینی این تولیدات به جای کالاهای خارجی که از طریق قاچاق وارد کشور می شود را یک امر لازم و ضروری دانست.

رحیمی استفاده از فضای مجازی راهکاری مناسب برای آشنایی با مضرات کالاهای قاچاق راهکاری مناسب دانست و افزود: اطلاع رسانی این امر از وظایف رسانه ملی است که با هدف تقویت غرور فرهنگی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ورود کالاهای قاچاق که ضربه جدی به اقتصاد کشور وارد می سازد از مسائل مهمی است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و باید مورد توجه دستگاه‌های ذیربط هم قرار بگیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار