ضرورت نگاه همه جانبه به دین در حوزه عفاف و حجاب
کد خبر: 112586
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۵۲
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بر ضرورت نگاه همه جانبه به دین در حوزه عفاف و حجاب تأکید کرد.

به گزارش شاخص نیوز، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار اعضای هیأت مدیره و فضای مجازی بنیاد عفاف و حجاب استان قزوین، با تقدیر از خدمات این بنیاد، اظهار کرد: بنیاد عفاف و حجاب در استان قزوین نهال نوپایی است اما خوشبختانه در این مدت کوتاه توسعه محسوسی داشته است.

وی بر «همه جانبه نگری» در موضوع دین تأکید و تصریح کرد: خداوند خطاب به بنی‌اسرائیل به آن‌ها تأکید می‌کند که نباید تنها به بخشی از دین توجه کنند و سایر بخش‌ها را نادیده بگیرند و در ادامه می‌فرماید: آن‌هایی که این‌گونه با دین معامله می‌کنند در دنیا خوار و در آخرت دچار عذاب شدید خواهند شد.

امام‌جمعه قزوین خاطرنشان کرد: عفاف و حجاب باید مانند بنای یک ساختمان، کاملاً متصل و مرتبط به هم دیده شود و همه بخش‌های این ساختمان با هم توسعه و رشد پیدا کنند تا اثرگذار شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین به اهمیت موضوع کرامت در حوزه عفاف و حجاب هم اشاره و ادامه داد: محال است عفاف و حجاب بدون توجه به کرامت انسانی پا بگیرد و کرامت نیز بدون تقوا شکل نخواهد گرفت.

وی نگاه مهندسی شده را در موضوع کرامت و تقوا لازم و ضروری دانست و افزود: کرامت موضوعی است که از تقوا بدست می‌آید و تقوا با عبادت و بندگی حاصل می‌شود و در نهایت عبادت نیز از عقیده شکل می‌گیرد.

در ابتدای این دیدار خانم دکتر فاطمه محمدبیگی گزارشی از فعالیت‌های بنیاد عفاف و حجاب استان قزوین را ارائه کرد.

تجلیل از فعالان عرصه فضای مجازی در حوزه عفاف و حجاب 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار