طراحی تحقیقات ملی در راستای جریان‌سازی مناسب نماز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87634
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۴ - ۳:۰۴
نماینده کمیته علمی ستاد اقامه نماز کشورمطرح کرد؛
شاخص : نماینده کمیته علمی ستاد اقامه نماز کشور در قزوین گفت: طراحی تحقیقات ملی نماز در راستای اجرای گفتمان‌سازی و جریان سازی مناسب صورت می گیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مسعود دریس در جلسه برگزاری کمیته علمی بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز که در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد، بیان کرد: در نشست های کمیته علمی با موضوع نماز برنامه های زیادی برای اقشار مختلف جامعه از جمله دانش آموزان، دانشجویان، خانواده ها و روحانیون در نظر گرفته شده است.

نماینده کمیته علمی ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اینکه تحقیقات ملی در سطح استان های مختلف برای بررسی نماز در میان نوجوانان و جوانان طراحی شده، گفت: این مصوبات و برنامه های فاخر در راستای اجرا ی گفتمان سازی و جریان سازی مناسب در استان قزوین صورت می گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: تقسیم وظایف کمیته‌های اجلاس، هماهنگی لازم را برای مکان‌یابی برپایی اجلاس، تمهید مقدمات برای برپایی نمایشگاه پیش از برپایی اجلاس و نحوه توزیع منابع مالی برای فعالیت کمیته‌های اجلاس از مهم‌ترین اقدامات است.

دریس هدف کمیته علمی نماز را بهره بیشتر مردم و مسئولان از نشست ها عنوان کرد و گفت: تمام محتوایی که دراین اجلاس طراحی و ارائه می شود بر عهده کمیته علمی است.

وی اضافه کرد: تمام محصولاتی که تولید و محتواهایی که پیرامون نماز در اجلاس سراسری نماز برنامه ریزی شده، باید در کمیته علمی این اجلاس طراحی، تدوین و تولید شود و سپس دراختیار سایر کمیته ها قرار بگیرد.

گفتنی است؛ بیست و چهارمین اجلاس نماز بهمن‌ ماه سال جاری در قزوین برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار