ایران جانبی

» طرح ارتقاء امنیت اجتماعی فاتح 2 در قزوین اجرا شد
کد خبر: 210534
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۳:۵۲
فرمانده انتظامي استان:
شاخص : فرمانده انتظامي استان قزوین از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی فاتح 2 در قزوین و از توفیقات پلیس در زمینه دستگیری و کشفیات در این طرح خبر داد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: به منظور پاسخ به درخواست شهروندان و افزایش امنیت عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی فاتح 2 با هدف پاکسازی نقاط آلوده و مبارزه با سرقت های خرد و برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنيت عمومي، در شهرستان قزوین در قالب چند تیم عملیاتی به مرحله اجرا گذاشته شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در اجرای این طرح مقدار 97 کیلوگرم انواع مواد مخدر،تعداد 37 پایه قلیان وادوات دخانی و 13 ترازوی توزین مواد مخدر کشف و تعداد 20 قاچاقچی و توزیع کننده و فروشنده مواد مخدر دستگیر شدند.

وي اضافه کرد: در اين طرح همچنین ماموران انتظامی موفق به کشف 2 دستگاه سواری پراید و 6 دستگاه موتور سیکلت مسروقه، دستگیری 6 سارق و کشف 10 فقره سرقت و توقیف 22 دستگاه موتور سیکلت و خودروی متخلف شدند.

حاجیان تصریح کرد: بازدید از 75 باب واحد صنفی و پلمب 3 واحد صنفی متخلف ، اخطار تعطیلی و پلمب 17 واحد صنفی به علت عدم رعایت ضوابط و نداشتن پروانه کسب، کشف 115 ثوب البسه نامتعارف و یک هزار و 143 قلم لوازم آرایشی قاچاق از دیگر اقدامات پلیس در راستای اجرای طرح فاتح 2 بوده است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: بدون شک پلیس در راستای برقراری امنیت در جامعه و برقراری احساس آرامش و رضایت در میان شهروندان با جدیت هر چه تمام تر با عاملان توزیع و فروش مواد مخدر و هنجار شکنان و کسانی که به هر نحوی بخواهند برای شهروندان ایجاد مزاحمت و قصد اختلال در نظم عمومی را داشته باشند، برخورد قانونی خواهد کرد. در قزوین مقابله کرده و در این راه با هیچ فردی مماشات نخواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان قزوین ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهروندان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی فاتح 2 ، گفت: شهروندان مي توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند و با پلیس خدمتگزار خود در تامین امنیت جامعه مشارکت کنند.

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار