ایران جانبی

» طرح ارتقا روکش آسفالت راه‌های شریانی کشور با جدیت ادامه می یابد
کد خبر: 208646
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور:
شاخص : معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: اجرای نهضت سراسری لکه گیری و روکش آسفالت راه‌های شریانی کشور که از اردیبهشت ماه آغاز شده است با جدیت ادامه خواهد یافت.

به گزارش شاخص، رضا اکبری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از آزادراه قزوین-کرج و قزوین- بویین زهرا- ساوه اظهار کرد: تأمین ایمنی عبور و مرور، کاهش استهلاک وسایل نقلیه، کاهش مصرف سوخت و حراست از سرمایه گذاری‌های کلان کشور از جمله مزایا و دستاوردهای اجرای این طرح ملی است که از اردیبهشت ماه آغاز شده است.

وی بر توجه ویژه به موضوع لکه گیری و روکش آسفالت راه‌های استان قزوین به ویژه در محور قزوین- بویین زهرا- ساوه تاکید کرد و ادامه داد: این طرح باید با دقت و سرعت انجام شود و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز در این زمینه حمایت‌های لازم را از استان قزوین خواهد داشت.

اکبری در ادامه سفر به قزوین همچنین از اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان قزوین و انبار تجهیزات نیز بازدید و بر ساماندهی تابلوها و علائم ایمنی موجود در ادارات تاکید کرد.

بررسی و اتخاذ تصمیم برای حفاظ میانی آزادراه قزوین-زنجان در محدوده دولت آباد به سمت کهک نیز از دیگر مواردی بود که مورد تاکید معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قرار گرفت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار